Alex Jones vyzývá Trumpa, aby přiznal a potvrdil pravdu ohledně škodlivých a experimentálních vakcín proti COVID!

man in white shirt and black cap

Alex Jones z InfoWars vyzval bývalého prezidenta Donalda Trumpa, aby vystoupil a přiznal, že byl podveden, aby věřil, že vakcíny proti koronaviru (CovID-19) jsou „bezpečné a účinné“.

„Měl by proti tomu začít vystupovat a říct, že byl podveden byl zmanipulován,“ řekl Jones. „Poslouchal své vědecké poradce, asi 20 lékařů, a ti lhali. Trumpovi je 77 let, nebo co to je, a v podstatě staří věří lékařům.“

Podle InfoWars realitní magnát, který se stal prezidentem, stále prosazuje jedovatou dávku – navzdory rostoucímu počtu studií, které dokazují, že vakcíny způsobují více škody než užitku tím, že vymazávají imunitní systém.

Zmínil také, jak Dr. Deborah Birxová, bývalá koordinátorka Bílého domu pro COVID-19, pomlouvala postoj Trumpovy administrativy k pandemii. Během slyšení v Kongresu svědčila, že existovala soustavná snaha potlačit informace týkající se počtu infekcí na konci roku 2020. Birx také tvrdil, že kroky Trumpovy administrativy způsobily „falešný pocit bezpečí v Americe“.

Jones vyzval Trumpa, aby se nyní postavil a očistil své jméno ve světle Birxových obvinění. Zakladatel InfoWars také odsoudil skutečnost, že Trump prostě stál opodál a dovolil svým poradcům, aby zasáhli. Bývalý prezident by měl přiznat, že mu lhal, dodal.

„To je ta mužská věc, kterou je třeba udělat.“ To je vedení; přiznat, že byl podveden. Pojďte se s tím vypořádat a pak začněte zachraňovat lidi. Jakmile zjistíte, že jste byli podvedeni a nic s tím neuděláte, stanete se toho součástí.“

Navzdory svým silným slovům proti bývalému prezidentovi Jones také chválil Trumpa za to, že „skutečně začal být tvrdý“, když kritizoval sexualizaci dětí v mateřské škole během summitu America First Agenda. Pochválil také Trumpa za to, že si posvítil na hraniční krizi a nerovné obchodní dohody.

Jones: Trump by měl následovat příklad brazilského Bolsonara

Podle Jonese by měl Trump následovat příklad brazilského prezidenta Jaira Bolsonara, který se za svobodu zdraví ve své zemi

V lednu populistický vůdce kritizoval Anvisu – brazilský protějšek amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv – za to, že schválila vakcínu Pfizer COVID-19 pro děti ve věku od pěti do 11 let. Bolsonaro svou kritiku odůvodnil tím, že neslyšel o dětech umírajících na COVID-19.

Neočkovaný Bolsonaro, který má přirozenou imunitu po boji s COVID-19 v červenci 2020, zpochybnil opatření COVID-19 v Brazílii. Vyslovil pochybnosti o vakcínách a myšlence spojit svobodu lidí s jejich očkovacím statusem.

„Pokud občan nechce dostat vakcínu, je to jeho právo a hotovo,“ řekl v říjnu 2021.

Zdá se, že Trump odpověděl na Jonesovu výzvu tím vyzval k opětovnému zařazení členů armády propuštěných za odmítnutí injekce COVID-19. Bývalý prezident tuto myšlenku předložil během studentského akčního summitu Turning Point USA v Tampě na Floridě.

„Musíme zrušit všechny mandáty a uzamčení COVID. Znovu najměte každého vlastence, který byl hanebně vyhozen z armády, s omluvou. Musíme se jim omluvit. A všechny jejich doplatky,“ řekl davu z Tampy.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

© 2022 1cesta.cz - jen jedna cesta je ta pravá a jen jedna tě osvobodí