Americká noční můra a nejštědřejší injekční filantrop bude dále ovládat „odborníky“ na [P]otraviny!

apple fruit with plastic syringes

Čtvrtý nejbohatší člověk na světě a největší finančník Světové zdravotnické organizace Bill Gates se v tichosti stal největším vlastníkem zemědělské půdy ve Spojených státech. Sám je však od farmáření na míle daleko. Tento člověk je ve skutečnosti extrémně zlomyslný a nevypočitatelný. Nedokázal ani zvednout balík sena, natož sevřít holýma rukama dva prameny provázku.

Přesto Gates nyní vlastní desítky tisíc akrů zemědělské půdy v osmnácti státech. Vlastní nejvíce zemědělské půdy v Louisianě – ohromující portfolio 69 071 akrů. Jako by to nestačilo, vlastní dalších 47 927 akrů v Arkansasu a 20 588 akrů v Nebrasce a má podíl na pozemku o rozloze 25 750 akrů na západní straně Phoenixu v Arizoně. Proč tedy Bill Gates skupuje zemědělskou půdu po celé Americe?

Bill Gates a zemědělské experimenty OSN

Investiční nástroj Billa Gate, Cascade Investments, vynaložil velké úsilí, aby utajil své velké nákupy zemědělské půdy, a snažil se zahladit stopy při každém monstrózním obchodu. Jednou z dohod byla akvizice za 171 milionů dolarů, kterou ukryla společnost LLC se dvěma zaměstnanci v kovové budově na polní cestě u Bayou Teche.

Bill Gates je hrdý na filantropii, tak proč by svůj osobní investiční nástroj řídil na investice do zemědělské půdy po celé zemi a držel to v tajnosti? V roce 2008 jeho osobní nadace investovala 306 milionů dolarů do řízení zemědělských operací malých farmářů v subsaharské Africe a jižní Asii. Nadace Billa a Melindy Gatesových použila peníze z grantu na podporu vysoce výnosného „udržitelného“ zemědělství.

O deset let později Bill spustil Gates Ag One, aby pokročil v tomto úsilí. Nyní Cascade Investments koordinuje spolupráci s dceřinou společností Cottonwood Ag Management, která je součástí sítě Leading Harvest, neziskové organizace, která podporuje udržitelné zemědělství. Síť Harvest nyní představuje 2 miliony akrů ve 22 státech a další 2 miliony akrů v sedmi dalších zemích. Za touto transformací zemědělství stojí Pracovní skupina pro udržitelné zemědělství a Bill Gates je jedním z hlavních investorů. Tato 13členná skupina zahrnuje zahraniční investory, kteří chtějí změnit produkci potravin a plodin v USA, včetně: Ceres Partners, Hancock Natural Resources Group, The Rohaytn Group a UBS Farmland Investors.

Připravuje se Gates na kontrolu amerických farmářů a diktování směru amerického zemědělství v souladu s OSN? Připravuje se na spuštění experimentálních GMO na stovkách tisíc akrů zemědělské půdy v USA, diktující typ semen a plemen zvířat, která farmáři používají? Není jasné, zda je jeho zemědělská půda využívána pro účely ochrany, nebo zda má v úmyslu přizvat zahraniční vliv a experimentální technologie genetických změn do zemědělského prostoru USA.

Ve Skotsku se Bill Gates spojil se Spojeným královstvím, aby vyvinuli „super plodiny“ a chovali vysoce výnosné krávy. Tyto dva subjekty investovaly 174 milionů dolarů do experimentálních šlechtitelských programů, jejichž cílem je přimět krávy produkovat více mléka, přimět kuřata snášet více vajec a zajistit, aby geneticky modifikované plodiny lépe odolávaly nemocem. Experimenty mají „pomoci“ 100 milionům afrických farmářů, aby mohli produkovat vyšší výnosy ze svých drobných zemědělských operací.

Shodují se tyto mezinárodní zábory půdy a experimenty globalistů se snahou FDA zastavit farmáře syrového mléka a válkou Úřadu pro správu půdy proti nezávislým farmářům?

Bill Gates a vzestup chytrých měst

Dalším důvodem, proč Bill Gates skupuje pozemky, jsou investice do nadcházejících chytrých měst. Pozemek, který vlastní kousek na západ od Phoenixu, se rozvíjí v novou metropoli jménem Belmont. Po dokončení se bude chlubit 80 000 domy, 3 800 akry průmyslových, kancelářských a maloobchodních prostor; 3 400 akrů otevřeného prostoru; a 470 akrů pro veřejné školy. Plocha je strategicky umístěna mimo Interstate 10 a bude přístupná také pro Interstate 11. Předpokládá se, že 40 čtverečních mil bude ubytovat 200 000 nebo více obyvatel, kteří budou nepochybně vystaveni nepřetržitému dohledu a shromažďování osobních údajů ve všem, co v hyperpropojeném chytrém městě dělají. Sardonický vliv Billa Gate je součástí většího VLIVU, který se snaží využít Američany a jejich zdroje k mezinárodní kontrole a vykořisťování.

Zdroj: 1

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

© 2022 1cesta.cz - jen jedna cesta je ta pravá a jen jedna tě osvobodí