Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/275792/virtual/www/wp-content/themes/enjoymini/functions.php on line 283

Detoxikační přípravky pro oběti poškozené očkováním

Vakcína s extrémní průkazností a neuvěřitelné, neoblomné až dech beroucí cenzury zapříčinila mnoho nežádoucích účinků, které si v některých případech, kromě obvyklých sraženin, bohužel i amputací vzali nejednomu člověku i to nejdůležitější.

Nejvíce si člověka nejvíce vážíme až potom, co po něm zůstane židle navždy prázdná.

Nekonečný kolotoč s kolabujícími fotbalisty (pouze těch po vakcinaci) byl jako noční můra. Vedle toho s megalomanskou cenzurou a zakazování Ivermectinu (při včasném užití likviduje látky z „vakcíny“!!) se vynořila skutečná tvář politiků, kteří zuřili z každého člověka, co se naštěstí nepodrobil aplikaci této Mengeleho šmakuládě, alias „Vakcína je svoboda“.

TIP: Detoxikační přípravky pro oběti poškozené očkováním

V ČR se tento bioteroristický čin páchal vědomě v obludném mediálním vlnobytí a podpory s názvem kampaně „Tečka“.

Vakcíny jsou nevratné, stejně jako náš rozum, o který můžeme snadno zneužít jeho pomyslným přehlédnutím.

NEPŘEHLÉDNĚTE! HRDINOVÉ S TEČKOU

Hořčík – hraje v těle mnoho klíčových rolí, například podporuje funkci svalů a nervů a produkci energie.

NAC – (prekurzor glutathionu) poskytuje řadu ochranných antioxidačních účinků, blokuje poškození DNA, posiluje všechny orgány včetně mozku – rozpouští hleny, zlepšuje dýchání & dýchací problémy. NAC posiluje imunitní systém, posiluje protilátky, zvyšuje obsah glutathionu, který bojuje proti nemocem & stárnutí. NAC existuje již desítky let, je prokázáno, že je velmi bezpečný, bez vedlejších účinků.

Glutathion – je nejsilnějším antioxidantem v těle a působí proti škodlivým účinkům oxidu grafenového. Lidské tělo glutathion přirozeně produkuje, ale s přibývajícím věkem a vstřebáváním toxinů se jeho produkce zpomaluje. Děti mají přirozeně vysokou hladinu glutathionu. Glutathion je tělu vlastní antioxidant, který buňky potřebují ke svému fungování a přežití. Když onemocníte, může hladina glutathionu klesnout.

Selen – stopový prvek, který je přirozeně přítomen v mnoha potravinách & dostupný jako doplněk stravy. Selen, který je pro člověka nutričně nezbytný, je součástí více než dvou desítek selenoproteinů, které hrají klíčovou roli v reprodukci, metabolismu hormonů štítné žlázy, syntéze DNA & ochraně před oxidativním poškozením a infekcemi.

Quercetin – mají významnou schopnost zasahovat do replikace SARS-CoV-2 a mnohostranné protizánětlivé a trombin-inhibiční účinky.

Vitamín D/C/A – podporuje proliferaci imunitních buněk, stimuluje antimikrobiální peptidy, cytokiny a proliferaci imunitních buněk, zvyšuje slizniční integritu, antioxidant, chrání zdravé buňky, aktivované imunitní buňky, antivirotikum, koordinuje buněčnou imunitní odpověď.

Zinek – nezbytný pro vazebnou kapacitu a optimalizaci letality imunitních buněk. Podporuje antivirový enzym blokující virovou replikaci.

Zeolit – má silnou přitažlivost pro mnoho těžkých kovů včetně rtuti, olova, kadmia a arsenu. Váže se také na mnoho chemických látek, jako je fluor a chlor, a odstraňuje je, eliminuje volné radikály všech typů a zvrací akutní chemické a alergické reakce, a to vše bez odstraňování životně důležitých živin z těla. To z něj činí maximální detoxikační prostředek.

Čaj z jehličí borovice lesní, fenyklová nať, badyán – obsahuje kyselinu šikimovou, vysoké množství antioxidantů & ochranné vlastnosti DNA.

Kořen pampelišky – blokuje interakci mezi ACE2, bílkovinou hrotu & variantami.

Olej ze semen černého kmínu – je přírodní alternativou pro Ivermektin. Nigella sativa se používá jako tradiční lék již po staletí. Olej z jejích semen je účinný proti mnoha nemocem, jako je rakovina, kardiovaskulární komplikace, cukrovka, astma, onemocnění ledvin – účinný také proti rakovině krevního systému, plic, ledvin, jater, prostaty, prsu, děložního čípku & kůže.

Kyselina fulvová a šilajit – jsou již dlouho používány v tradiční medicíně & snižují záněty a posilují imunitu. Kyselina fulvová byla dobře prozkoumána pro své účinky na zdraví imunity a záněty. Zlepšuje odolnost vůči nemocem, zvyšuje imunitní obranyschopnost, bojuje proti zánětům, chronickým onemocněním a zvyšuje antioxidační aktivitu.

Bio-Fibrin – je proteolytický enzym (proces známý jako proteolýza – pomáhá rozpouštět bílkoviny. Existuje více než 700 identifikovaných lidských enzymů a každý enzym má specifickou biochemickou reakci zahrnující určitou látku.

Aktivní uhlí, chlorofyl, chlorella, spirulina, irský mořský mech, C-60, Power Immunity, infračervená sauna, zelený čaj, alkalická voda, probiotika, skořice a syrový med, avokádo, česnek, kurkuma, koriandr, zázvor, brukvovitá zelenina a listová zelenina jsou také skvělými detoxikačními prostředky pro tělo.

Autor: Laura Aboli

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

© 2022 1cesta.cz - jen jedna cesta je ta pravá a jen jedna tě osvobodí