Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/275792/virtual/www/wp-content/themes/enjoymini/functions.php on line 283

Jaká je nová reakce na to vše, co jsme nazývali šílenstvím, konspirační dezinformací? Proč se vše odhalilo jako další, nová, a o nic méně šokující fakta?

Virus, covid, co se nikdy nepodařilo izolovat, ale dokáže tě vyhodit ze zaměstnání, maximálně tě degradovat, izolovat, separovat a podobně. Bohužel se jednalo pouze o simulaci toho, jak lidé ve skutečnosti budou reagovat pro přípravu něčeho daleko horšího.

Dva roky jste se mentálně a psychicky školili v poddávání se vládním příkazům a naprosto extrémním dezinformacím z televizí/mainstreamu, tedy hlavního, nebo-li nejsledovanějšího proudu domácích zpravodajských televizních stanic.

Otec vakcín, Bill Gates, známý a veleúspěšný „filantrop“ a další ďábelské dítě a tedy i věrný služebník globalistů je na vás velice pyšný, především za vaší vlastní slepost, dech beroucí důvěru a loajálnost v odkývání všeho, co není z vaší hlavy.

O virus (covid-19) tu nejde, ani nešlo!
Existuje tajný program, který kabala a výbor skupiny, jakési „trilaterální komise 300“ naplánovali daleko dopředu (již velmi dávno), a který bude brzy odhalen 👀

Co se skutečně děje a plánuje? Dva níže uvedené hashtagy máte jako lidstvo sílu zastavit! Žádná druhá šance už nikdy nebude! Znáte Ježíše, nebo ho jen svým povrchním chováním pouze popíráte??

p.s. modrá a červená se také nedají srovnávat, že?!

#DigitalIdentity
#TheGreatReset

Vše uvedené níže vám pomůže nastartovat těch několik a prozatím stále funkčních mozkových buněk, které jste nenechali uhnít (nejvhodnější je přemýšlení). Zkuste se sami sebe zeptat.. 👇

👉 „Opravdu šlo o mé zdraví“?

Nápověda: Opravdu si to myslíš?‼️ 👇 Níže je souhrn nejpalčivějších otázek a odpovědí na to čemu jste po senné rýmě, nebo zápalu plic říkávali „COVID-19“

🚨 Covid a „vakcíny“
Nástroj pro rádoby malého kapesního Hitlera / diktátora dneška.

🚨 „Ze všech vakcín, které jsem kdy v životě podstoupila, a očkování jako tetanus, spalničky, příušnice, dětská obrna, meningitida, očkování proti tuberkulóze atd…👇
Nikdy jsem neslyšela tolik lží a podvodů kvůli vakcíně, která říká, že musím nosit roušku a společenský odstup, i když jsem plně očkovaná, a že se mohu nakazit nebo šířit virus i po plném očkování.“

🚨 Nikdy jsem se nemusela nechat testovat, když jsem byla naprosto zdravá a bez jakýchkoli příznaků.
Nikdy jsem nebyl uplácen zařízeními, abych se nechal očkovat, abych vyhrál dovolenou a/nebo peněžní ceny nebo získal věrnostní body.

🚨 Nikdy jsem se nemusel obávat srdečních problémů, neurologických poruch, krevních sraženin a bohužel i dalších! Nemusel jsem se bát ani smrti.

🚨 Nikdy mi nehrozilo použití NÁSILÍ ze strany vlády, zaměstnavatelů, policejních složek a armády kvůli vakcíně, jak to vidíme v zámoří.

🚨 Nikdy jsem nebyl svými přáteli ani příbuznými odsuzován, pokud jsem si ji nevzal. Nikdy jsem nebyl diskriminován při cestování nebo jiných běžných službách do té míry, že bych bez ní nemohl nakupovat nebo prodávat.

🚨 Výše uvedené vakcíny mi nikdy neřekly, že jsem špatný člověk, když je neberu, nebo když je vůbec beru.

🚨 Nikdy jsem se nesetkal s vakcínou, která by ohrožovala vztahy mezi členy mé rodiny a/nebo blízkými přáteli do té míry, že by mi zničila vztahy s nimi, nikdy.

🚨 Nikdy jsem se nesetkal s tím, že by byla využívána k politickým účelům.
Nikdy jsem neviděl vakcínu, která by potřebovala nepřetržitou masovou reklamu a propagaci ve všech známých médiích.

🚨 Taky míchání a kombinování různých značek vakcín a to, že se jeden den říká, že je to v pořádku, a druhý den se říká, že se to dělat nemá (v zahraničí).

🚨 Ještě nikdy jsem nezažila, že by vakcína ohrožovala něčí živobytí, stejně jako likvidovala jejich pracovní místa.

🚨 Ještě nikdy jsem neviděla vakcínu, která by umožňovala, aby souhlas 12letého dítěte nahradil souhlas jeho rodičů (už jen tohle mě odrovnává).

🚨 Koneckonců, po všech vakcínách (očkování, injekcích), které jsem vyjmenovala výše, jsem ještě neviděla vakcínu, která by takhle diskriminovala, rozdělovala a odsuzovala společnost. Tolik informací je cenzurováno, mazáno a odstraňováno z internetu a mainstreamových médií!

🚨 Tolik lékařů, zdravotníků, policistů a vědců je cenzurováno a je jim zakázáno vyjadřovat se nebo klást legitimní otázky, když to, co je povoleno nebo není povoleno, nedává smysl!

🚨 Zvlášť když to přichází z mainstreamových médií. Nikdy jsem neznal vakcínu, díky které by všechny farmaceutické společnosti, které ji vyrábějí, byly zproštěny odpovědnosti, pokud by všechny zabila do té míry, že by ji nepokrylo žádné životní pojištění!

🚨 Tohle je fakt silná vakcína, hoši! Dělá všechny ty věci výše, které jsem zmínil, a přesto? NEDĚLÁ tu jedinou věc, kterou dělat má, a to je‼️?
🥴🤡

ODPOJTE televizní kabel. Mozek vám žádný televizor nenahradí 🔌 📺

A ZAČNĚTE INFORMOVAT SEBE A OSTATNÍ, ABYSTE POCHOPILI CELKOVÝ OBRAZ, NEŽ VŠICHNI SKONČÍME JAKO OTROCI, SLEDOVANÍ A ZCELA OVLÁDANÍ V RÁMCI JEDNÉ SVĚTOVÉ VLÁDY A NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU (N.ew W.orld O.rder)

🐑 📢

Related Posts

2 Comments

  1. Ano, to je všechno pravdivé, inteligentní i moudré shrnutí minulých dějů. Od počátku těchto událostí jsem vše vnímal jako nehoráznou drzost. Vyhlásil jsem veřejně ve svém okolí, že se nikdy nenechám naočkovat, a všem jsem dokola a dokola vysvětloval důvody. Bohužel však většina lidí podlehla, ať již z jakýchkoli důvodů lžím a manipulacím. Kladl jsem si otázku, jak je to možné? Počátek i pŕíčinu shledávám ve stále se prohlubujícím primitivismu myšlení a chování nastupujících generací. Ostatně i tento fakt je součåstí plánu na ovládnutí lidstva a planety.
    Naštěstí jsou stále ještě myslící a stateční jedinci, kterým vývoj nátlaku a útlaku není lhostejný.
    Spojme se v aktivitách, které mohou zlomit globàlní a tedy i vládní zvůli. Doporučuji Chartu 2022.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

© 2022 1cesta.cz - jen jedna cesta je ta pravá a jen jedna tě osvobodí