Kolem roku 2026 se má vyskytnout nová nákaza, kterou společnost, včetně médií budou nazývat „zombie mor“. Lidé budou hledat smrt, ale smrt se jim vyhne!

Ve střední Americe vypukne totální chaos, který jste na této planetě nikdy neviděli, a to kvůli nějakému viru, který se tam šířil. Lidé tam byli imunní vůči této nemoci, ale neměli žádnou imunitu vůči virům a bakteriím, které ji způsobily. Zúčastněné země tedy vyslaly vojenské síly, aby věci uklidily. Nakažení se proměnili v zombie a zaútočili na vojáky.

Nakazili se něčím, čemu se říká „zombie mor“ a nyní útočí na vše, co se hýbe.

No, začalo to jako chřipka, která se šířila vzduchem jako blázen. Lidé onemocněli po celém světě a zabilo to miliony lidí. Potom, když jsme si uvědomili, že náš imunitní systém už to nezvládá, se vlády rozhodly poslat vojáky. Ale také se nakazili.

V ty dny budou lidé hledat smrt, ale nenajdou ji, budou si přát zemřít, ale smrt se jim vyhne. Zjevení Janovo 9, 6

Existují dva typy lidí. Ti, kteří jsou mrtví a ti, kteří jsou nemrtví. Postižení Zombie morem jsou jen dalším způsobem, jak je popsat.

Tato „nemoc“ bude vypadat jako chřipka, bude se přenášet vzduchem děsivým tempem. Příznaky budou podobné šílené až vyšinuté osobě a ta bude moci své onemocnění přenést dále.

Jediné, co jsme se v souvisloti s vytvořením tohoto speciálního druhu nákazy byly schopni dozvědět je, že tyto bytosti budou obyčejní lidé ale s pozměněnou DNA. Většina z nich se tak narodila. Někteří lidé se po kousnutí zombie promění v to, čemu říkáme zombie, ale většina z nich se tak narodí. Když někoho kousne zombie, stane se z něj nový druh tento tvor. Stávají se tak nikoliv šílení, ale spíše posedlí.

Lidé, kteří byli jimi pokousáni, se mění v zombie. Vláda neví, co to způsobuje a proč se to děje. A když se z lidí stanou zombie, nedá se s nimi komunikovat. Napadají kohokoli v jejich blízkosti. Pokud někoho kousne, pokusí se sníst všechny v dohledu, dokud nezemře celé lidstvo.

Charakteristika bude stále lidská, jelikož jsou to hluboce geneticky pozměnění lidé. Pravděpodobně.

Podívejme se… existují dva typy útoků zombie. Jeden typ je způsoben virem. Druhý typ je způsoben kousnutím od zombie. Existují také případy, kdy se člověk stane zombie kvůli nehodě. V každém případě jednou člověka kousne. Jejich jedinou touhou je kanibalismus lidí. Nedokážou myslet na nic jiného. Jediné, co je zastaví bude kulka do hlavy, armáda bude také zpočátku střílet špatně, jen do těl, potom svou chybu rychle napraví.

Oba mají mozek, srdce, plíce, cévy, svaly, kosti, kůži, orgány a vše ostatní. Dokonce jedí a vylučují stále stejně. Jejich těla jsou jiná. Jejich těla jsou vyrobena z mrtvého masa. Ve skutečnosti jsou to doslova oživlé mrtvoly.

Infekce se může přenést i jedním z těchto tří způsobů. Za prvé, pokud přijdete do kontaktu s infikovanou mrtvolou. Za druhé, pokud jíte jídlo kontaminované virem. Za třetí, pokud máte sex s infikovanou ženou.

První příznaky se objevují do dvou dnů po infekci. Během pěti dnů se u většiny lidí rozvinou plně rozvinuté příznaky. Do deseti dnů všichni zemřou. Tělo se rozkládá a zanechává za sebou mrtvé maso. To je to, co způsobuje zombie mor.

Kdo bude cílem těchto neživých? Tyto cíle jsou údajně tajné. Údajně budou jednat sami za sebe, ale jejich vnímání bude omezené. Člověk se stává tímto neživým spontánně – způsobeno šířením tohoto super viru, které se stane téměř nepředvídatelné. Nazvou ho „Zombie mor“.

Related Posts

5 Comments

  1. Je nejaký aspoň trochu relevantný zdroj pre tento článok? Alebo je to vymyslené na zvýšenie čítanosti?

    1. U tohoto článku jsme zdroj poskytnout nemohli, protože je to naše vypátrané tvrzení a je i předpovězené. Návštěvnost tohoto webu určuje pravda, nikoliv další lži, propaganda jiných mocných a vychytrale ulhaných vladařů, neexistujících tajemných společností a tak různě!

  2. Kdo jsou farizejove? Které rody? A esejsti? Proč je mezi nimi boj a proč jsou esejsti na naší straně?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

© 2022 1cesta.cz - jen jedna cesta je ta pravá a jen jedna tě osvobodí