Konverzní podvod Kanye Westa a Marilyna Mansona!

Existuje satanská agenda, která vede křesťany k falešnému uctívání Krista prostřednictvím křesťanského satanismu New Age. Kanye West je oddaný, vysoce postavený satanista, který pomáhá při přeměně křesťanů na formu wiccanského druidského satanismu New Age. Stačí se podívat na jeho nedělní obřady. Jsou to druidské satanské wiccanské kouzla sesílající kruhy v druidských hábitech, vnášející falešné křesťanství.

Satanští showmani jako Kanye West a Marilyn Manson nejsou křesťané. Udělají cokoli, aby napodobili křesťanství, pokud to povede lidi k duchu Antikrista a dá jim více slávy a peněz. Jde o to, aby se veřejnost zaměřila na ně… ne na Krista.

Jejich úkolem je vést lidi k falešnému uctívání Pseudo Krista. Připravují cestu pro Antikrista a New Age uctívání Já… New Age „Kristovo vědomí“.

Marilyn Manson se nedávno vzdal policii v Los Angeles v souvislosti se zatykačem z roku 2019 z New Hampshire, kde na koncertě napadl filmaře. Manson, vlastním jménem Brian Hugh Warner, byl obviněn ze dvou trestných činů napadení pocházejících z incidentu z 19. srpna 2019 v Bank of New Hampshire Pavilion v Gilfordu. Manson má za sebou útoky, drogovou závislost a rouhačské jevištní umění. A hodně z toho je nedávné… stěží křesťanské obrácení.

West a Manson jsou produkty pro domácnost s agenty pro umístění produktu a manipulátory. Neprovozují své vlastní programy ani kariéry. Pokud je dokonce satanská média hlavního proudu propagují jako křesťanské konvertity, můžete si být jisti, že nejsou. Pokud by autenticky konvertovali ke křesťanství, jak všichni víme, nedočkali by se žádného mediálního pokrytí.

Ve finančním dluhu, v kariéře, agenti a manipulátoři Kanye Westa vytvořili novou reklamní strategii… pro něj „projekt mise“ temnoty… „předělat Kanyeho na „křesťana“, který je ve skutečnosti Podvodník a jeho finanční problémy skončí“…

Jak Kanyeho přitahování koncertů a veřejná přitažlivost začínaly slábnout a on už nebyl v žádném skutečném centru pozornosti se všemi novými „rapujícími talenty“ v popředí, vstupte do Kanyeho křesťanské přeměny a Voila!… zcela nové publikum New Age „Křesťané“ byli oklamáni a stvořeni pro něj za účelem masivního zisku a luciferského přesměrování do Druidského New Age.

Stačí se podívat na Tajnou doktrínu od Madame Heleny Blavatské a pak se podívat na Alice Bailey její Externalization of The Hierarchy . Podrobně vysvětlují, jak The New Age udělá to, co dělají tito šarlatáni.

Nedělní bohoslužba: Kostel Kanye Westa

Kanye West v poslední době vede „církev“, ale ne církev v konvenčním nebo biblickém smyslu. West’s church, nazvaný Sunday Service, je spíše exkluzivní a pohodovou hudební extravagancí Antikrista New Age pro hollywoodské elity. Mezi účastníky akcí, které se konaly na různých místech, jsou vysocí satanisté: Brad Pitt, Justin Bieber, David Letterman, Katy Perry a Chance the Rapper.

Westova manželka a arménská čarodějnice Kim Kardashian nazvala tyto týdenní akce pouze pro zvané „léčivým zážitkem“. V dubnu však ochotně přiznala moderátorovi Jimmymu Kimmelovi pozdě v noci, že nedělní bohoslužba je křesťanským světlem. „Není tam žádné modlení.“ Není tam žádné kázání. Není tam žádné slovo,“ řekla. „Je to jen hudba.“ A je to jen pocit.“ Je to tak daleko od Krista, jak jen můžete.

Kanye se vysmívá Kristu tím, že předstírá, že je Kristus.

Tato emocemi nabitá a biblicky lehká verze křesťanství, která se nyní vyvinula v album, vyvolala hněv autentických křesťanů, zejména s ohledem na satanské věci, které Západ v minulosti dělal. V roce 2006 West skandalizoval mnoho křesťanů za to, že se objevili na obálce časopisu Rolling Stone jako Ježíš s trnovou korunou zesměšňující Krista. 

O sedm let později vydal West své kontroverzní album „Yeezus“ – hru na jméno druhé osoby Trojice. Album také obsahovalo píseň s názvem „I Am a God“ s rouhačským textem.

Není tedy divu, že někteří křesťané odmítají Westův nejnovější projekt. V rozhovoru pro NY Post 68letá Charlene Kaleina řekla, že křesťanství je neustále zesměšňováno „kvůli zvláštnímu a podivnému chování lidí, jako je tento“.

Podobně někdo na Twitteru, který se identifikuje jako „následovník Ježíše Krista“ a „adventista“, napsal: „Ježíš je král je na Twitteru trendy, kromě toho, že nikdo nemluví o Ježíši Nazaretském, spasiteli světa. . . Mluví o samozvaném bohu Kanye Westovi, který je pouhým člověkem.“

Propagace Ježíše nebo vykořisťování Ježíše pro zisk?

To, co lidem nejvíce znepříjemňuje Westův nejnovější pseudonáboženský projekt, je to, co se zdá být pokusem zneužít Ježíše k vydělávání peněz. Roger Friedman, novinář ze zábavních zpráv, poznamenal, že Westův přímý přenos jeho nedělní bohoslužby v New Yorku včera měl ve spodní části obrazovky černým písmem slovo „SHOP“. Toto slovo obsahovalo odkaz na nákupní stránku na kanyewest.com, kde jste si mohli koupit „levná, ošklivá trička s nápisem ‚Ježíš je král‘ za 50 škeblí,“ napsal Friedman. Obchod Kanye Westa také začal o víkendu propagovat zboží na sociálních sítích.

„Neprozrazuje to celý účel této věci?“ napsal Friedman. „Náboženství je Kanye.“ Všechno je to o tom, dostat k němu peníze.“

Podobně sloupkař časopisu Premier Christianity Tobi Oredein napsal, že Westův kostel se zdá být marketingovou kampaní pro jeho hudební a módní značku. „Zaměstnává sbor lidí, kteří nejen zpívají jeho písně, ale jsou všichni oblečeni v jeho oděvu. Je Kristus skutečně středem tohoto shromáždění? Nejsem si jistý, že je.“ S Kanyem Westem a Marilynem Mansonem je to všechno o vysoké slávě, velkém pohybu zboží a vysokém zisku s minimálním křesťanským poselstvím.

Kromě toho, že se Sunday Service stalo albem a řadou zboží, stal se z něj také film. Imax o víkendu oznámil, že ve spolupráci s Westem produkoval film Jesus is King, který bude uveden exkluzivně v kinech Imax 25. října. „Ježíš je král, natočený v létě 2019, oživuje slavnou Nedělní službu Kanye Westa, “ řekl Imax v prohlášení. „Tento jedinečný zážitek obsahuje písně, které West zaranžoval v gospelové tradici, spolu s hudbou z jeho nového alba Jesus is King – vše prezentované v pohlcujícím zvuku a ohromující čistotě Imax.“

Není pochyb o tom, že West ví, jak obchodovat a prodávat. Od roku 2016 se West dostal od údajného dluhu 53 milionů dolarů k tomu, že shromáždil svou značku oblečení – Yeezy – do miliardového impéria. Podle časopisu Forbes vydělal Yeezy za pouhých 12 měsíců před červencem 2019 více než 150 milionů dolarů.

Zní to jako křesťanská konverze…vydělávání miliard na Kristově jménu?

West v rozhovoru pro Forbes řekl, že je ve svém jádru „produktový chlap“ a to, co miluje, je „vyrábět produkty, které lidem přinášejí nesmírné množství radosti a řeší problémy a problémy v jejich životě“.

Nedělní služba Kanye Westa a Ježíš je král je tedy jen produktová řada, díky které lidé cítí falešnou radost, zatímco West hromadí bohatství. Podle svého ovoce jste známí a West a Mason mají neuvěřitelně zlé ovoce.

Matouš 24:5-8

5 Nebo mnozí přijdou ve jménu mém, řkouce: Já jsem Kristus; a svede mnohé.

6 A uslyšíte o válkách a pověstech o válkách, hleďte, abyste se netrápili, neboť to vše se musí státi, ale ještě není konec.

7 Nebo povstane národ proti národu a království proti království, a na různých místech budou hlady, mory a zemětřesení.

8 To vše je počátek bolestí.

Zdroj: 1

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

© 2022 1cesta.cz - jen jedna cesta je ta pravá a jen jedna tě osvobodí