Mimořádné sdělení: Ivermectin se stal nejúčinnějším lékem, proto byl zakázán, naopak rádoby vakcíny zapříčiní časově individuální úmrtí, nebo-li konečná léčba!

Zametání post-vakcinačních „vedlejších účinků“ (chcete-li tomu tak vážně říkat) pod nejrůznějšími odůvodněními popisují vakcínu, včetně stěžejního mediálního propagačního plánu, jako velmi spolehlivou, účinnou, volně dostupnou a v první řadě, jako tu nejpotřebnější, ihned po bezpodmínečném přijímání televizních zpráv a dalších snadno ovlivnitelných prostředků, které se stali u některých lidí náhradou svého vlastního zdraví.

1. VAKCINACE

Zbavme se NEIZOLOVATELNÉHO covidu pomocí vakcíny, kdy se objevuje nespočet problémů, mezi které nejčastěji patří krevní sraženiny v oblastech srdce, plících nebo mozku – smrt – léčba dokončena.

Dodatek: neizolovatelná látka nedokáže mutovat!

2. IVERMECTIN

Zbavme se rádoby covidu, ať už je ve skutečnosti čímkoliv, třeba i sennou rýmou jednou pro vždy. Ivermectin byl ověřen, jako vysoce účinný lék. Jeho minulost v rozsahu od jeho úmyslného potlačování.

TAJEMSTVÍ, co se před nevinnými lidmi snažili skrýt!
Tento lék byl shledán bezpečným při užívání v dávkách až 400 mcg/kg denně.

Ivermectin velmi účinně léčí následující: Chřipka A, B, C, RSV, Ebola, Marburg, horečka Lassa, horečka dengue, Nipah, krymsko-konžská hemoragická horečka, MERS, SARS, HIV, Zika, západonilská encefalitida, hepatitida A, hepatitida E.

Existují ale i omezené údaje, které naznačují, že může pomoci s poruchou autistického spektra (ASD). Ivermektin se často kombinuje s jiným lékem nazývaným eflornithin nebo D4T k léčbě trypanosomiázy (africká spavá nemoc) a někdy se také používá spolu s melarsoprolem k léčbě pozdní fáze africké spavé nemoci.

Trypanosomiáza je způsobena parazity nazývanými trypanozoon a brucei. Tito parazité se množí uvnitř červených krvinek a způsobují silné bolesti hlavy, nevolnost, zvracení, průjem, bolesti kloubů, zmatenost, delirium, kóma, halucinace, záchvaty, dechové potíže, paralýzu, srdeční selhání, problémy se zrakem,

Ivermectin lze použít pro závratě, svalové křeče, slabost, ztráta sluchu, necitlivost, brnění, pálení, svědění, bolest břicha, bolest zad, bolesti na hrudi, dušnost, dušnost, zácpa, bolest žaludku, krvácení z konečníku, plynatost, ztráta vlasů, přibývání na váze, zvýšená chuť k jídlu a další.

Údajně je skutečně bezpečnější než Brufen. Je považován za mnohem méně toxický než acetaminofen.

Aspirin může způsobit gastrointestinální vředy, hemoroidy, ledvinové kameny, mrtvici, žaludeční vředy a kardiovaskulární příhody.

Bylo prokázáno, že tento lék zlepšuje kvalitu života u pacientů s chronickými bolestivými stavy včetně fibromyalgie, osteoartritidy, revmatoidní artritidy, bolesti kostí související s rakovinou, diabetické neuropatie a postherpetické neuralgie.

Brufen je nesteroidní protizánětlivé léčivo (NSAID) a při dlouhodobém užívání může být nebezpečné. NSAID jsou spojeny s krvácením do horní části GI, peptickou ulcerací a poškozením ledvin. NSAID mohou zvýšit riziko srdečního infarktu, mrtvice, peptického vředu, gastrointestinálního krvácení, poškození ledvin a astmatických záchvatů. Po nadměrném, či zesíleném užití Aspirinu lze vyvolat nežádoucí účinky zahrnující nevolnost, bolest hlavy, závratě, ospalost, sucho v ústech a kožní reakce.

Zpět k Ivermectinu. Ivermectin kromě antiparazitických vlastností může mít ivermektin u lidí imunomodulační účinky. Bylo také navrženo, že ivermektin může zvýšit produkci protilátek a další aspekty buněčné imunity.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

© 2022 1cesta.cz - jen jedna cesta je ta pravá a jen jedna tě osvobodí