Nejvyšší soud v USA rozhodl, že neizolovatelný patogen „CovID“ není. Vakcína je nebezpečná a je třeba se ji za každou cenu vyhnout!

Prosím, upozorněte všechny členy rodiny, přátele a příbuzné! Nejvyšší soud zrušil všeobecné očkování Ve Spojených státech zrušil Nejvyšší soud všeobecné očkování. Bill Gates, americký hlavní specialista na infekční choroby Fauci a Big Pharma prohráli soudní spor u Nejvyššího soudu USA, protože nedokázali, že všechny jejich vakcíny za posledních 32 let byly bezpečné pro zdraví občanů!

Oficiální verze: Jedna z největších antivakcinačních organizací ve Spojených státech, Anti-Vaccine Informed Consent Action Network (ICAN), žalovala ve jménu svobody informací proti americkému ministerstvu zdravotnictví a sociálních služeb (HHS). , donutit je zveřejňovat zprávy o počtu nežádoucích účinků v důsledku očkování.

Navíc tento případ, který převzal jižní obvod New Yorku, nespadal do jurisdikce Nejvyššího soudu Spojených států amerických . „Jedná se o případ podle zákona o svobodném přístupu k informacím. Nesouvisí s očkovací politikou. O případu rozhodoval okresní soud, nikoli Nejvyšší soud. Nemohlo to zvrátit žádný precedens ,“ Wendy E. AFP to řekl Parmet. 

Žalobu podala skupina vědců vedená senátorem Kennedym. Robert F. Kennedy Jr.:

„Nové COVID vakcíně je třeba se za každou cenu vyhnout. Naléhavě upozorňuji na důležité záležitosti související s dalším očkováním proti Covid-19. Poprvé v historii očkování tzv. mRNA vakcíny nejnovější generace přímo zasahují do genetického materiálu pacienta, a proto pozměňují individuální genetický materiál, což je genetická manipulace, která byla již zakázána a dříve byla považována za trestný čin.

Oficiální verze: Robert Francis Kennedy junior

Podle virálního příspěvku údajnou výzvu k povinnému očkování  „podala skupina vědců vedená senátorem Robertem Francisem Kennedym Jr.“. Ale Robert Francis Kennedy Junior, synovec bývalého amerického prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho a syn bývalého ministra spravedlnosti Roberta F. Kennedyho, nikdy nebyl senátorem. 

Tento právník specializující se na právo životního prostředí je známý svými mnoha protivakcinačními pozicemi, které rezonují od začátku pandemie koronaviru.

VAKCÍNA proti koronaviru NENÍ VAKCÍNA!

Co byla vždy tato vakcína? Vždy to byl samotný patogen – mikrob nebo virus, který byl zabit nebo oslaben, tedy oslabený – a byl vpraven do těla, aby produkoval protilátky. Ani vakcína proti koronaviru! Tak to vůbec není! Je součástí nejnovější skupiny mRNA (mRNA), údajně „vakcín“. Jakmile se mRNA dostane do lidské buňky, přeprogramuje normální RNA/DNA, která začne vytvářet další protein.

To znamená, že to nemá nic společného s tradičními vakcínami! To znamená, že je nástrojem genetického ovlivnění. Genetická biologická zbraň! To znamená, že se chystali zničit společnost a ti, kteří přežili, se stanou GMO! Po bezprecedentní mRNA vakcíně již očkovaní nebudou moci léčit příznaky vakcíny dodatečně.

Nově se chystají spreje, nebo jakési covid tabletky, místo vakcín, jedná se tedy opět o invazivní útok na zdraví člověka. Je to jakási hra na vlastní ohlupování – to není nikdo jiný než naprosto slepý, pravdu nehledající příjemce. (pozn. red.)

Očkovaní lidé se zřejmě budou muset smířit s následky, protože je již nelze vyléčit pouhým odstraněním toxinů z lidského těla, jako u člověka s genetickou vadou, jako je Downův syndrom, Klinefelterův syndrom, Turnerův syndrom, genetické srdeční selhání, hemofilie, cystická fibróza, Rettův syndrom atd.), protože genetická vada je věčná!

To jasně znamená: pokud se po vakcinaci mRNA rozvine příznak po-očkování, já ani žádný jiný terapeut vám nepomůže, protože ŠKODY ZPŮSOBENÉ OČKOVÁNÍM BUDOU GENETICKY NEVRATNÉ. CovID není virus, ale jen a pouze zkratka (Certificate of Vaccination Identification)

Očkování – Biozbraně genocidy 21. století. Bývalý hlavní vědecký pracovník společnosti Pfizer Mike Yeedon znovu vyjádřil svůj postoj, že nyní je příliš pozdě na záchranu těch, kterým byla injekčně podána látka, veřejně nazývaná „vakcína CovID-19“. Vybízí ty, kteří ještě nedostali smrtící injekci, aby bojovali o život svůj, svého okolí a životy svých dětí.

Mezinárodně uznávaný imunolog dále popisuje proces, který podle něj zabije naprostou většinu lidí: „Bezprostředně po prvním očkování zemře do dvou týdnů asi 0,8 % lidí. Průměrná délka života pozůstalých bude maximálně dva roky, ale s každou další „injekcí“ se také snižuje.

Stále se vyvíjejí další vakcíny, které způsobí poškození některých orgánů, včetně srdce, plic a mozku. Po dvou desetiletích ve společnosti Pfizer byl profesor Yedon obeznámen s funkcemi a výzkumnými a vývojovými cíli farmaceutického gigantu Pfizer a prohlašuje, že konečným cílem současného „očkovacího“ režimu může být pouze masivní demografická událost, která přivede všechny světové války na mizinu.

Related Posts

7 Comments

  1. Super článek, jen ten překlad ( asi strojový) je děsný. Asi by nebylo od věci si to přečíst a upravit než to pověsíte na web. Kazí to hodnotu. Děkuji za to co děláte.

  2. Proč lidem tvrdíte, že : „Bill Gates, americký hlavní specialista na infekční choroby Fauci a Big Pharma prohráli soudní spor u Nejvyššího soudu USA, protože nedokázali, že všechny jejich vakcíny za posledních 32 let byly bezpečné pro zdraví občanů!“ Tento případ řešil soud v New Yorku, nikoliv Nejvyšší soud.
    „Tento případ se řešil na základě zákona o volného přístupu k informacím. Netýká se vakcinační politiky. Případ byl vyřešen u oblastního soudu, nikoliv u Nejvyššího soudu. Nemohl tedy zrušit žádný precedent,” řekla AFP profesorka Parmet.

  3. Milá ovečko, a neni náhodou jedno zda je nebo neni covid injekce očkování? Oni změnili definici toho co je očkování od dob covididiotismu dvakrát tak aby jim to vyhovovalo, ale vzhledem k tomu že očkování nikdy nechránilo, ale mělo za pčel lidstvo toxikovat tak je mi úplně jedno zda to budeš nebo nebudeš nazývat vakcínou

    1. Aleši, kromě určování definic a jejich protichůdných směrů je celkem hezké, že naše vláda drží stále nikdy nedodržitelný slib, v čemž konkrétně je asi nejnadějnější, v tom, že bude dobře a plyn bude, stejně tak elektřina – myslím, že je to celkem životně důležité. A na druhé straně máme přesný protiklad, totiž falešná medicína, vynucené, brutálně propagandou protlačované nanočipy/vakcíny (magnet u něčího ramena to celkem pěkně podtrhne – pouze o očkovaných) na něco, co vůbec neexistuje! Co řekneme na tohle?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

© 2022 1cesta.cz - jen jedna cesta je ta pravá a jen jedna tě osvobodí