Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/275792/virtual/www/wp-content/themes/enjoymini/functions.php on line 283

Oxid siřičitý, médii pojmenovaný jako oranžovo červený déšť ze Sahary zasáhne část Evropy

Do Evropy míří ze Sahary masivní množství údajného prachu a písku. Velké koncentrace hlásí zejména Španělsko, Francie, ale i Německo.

Na scéně je vize Sahary a odtud přechodného množství písku. Média chtějí, aby jste to nazývali „saharský prach/písek“. Nezapomeňte být tedy poslušní, jinak už žádné kecky.

S oxidem siřičitým se můžeme setkat zejména v souvislosti sopek s lávou, která je obrovskou hrozbou, pokud jde o aktivní sopku, ale je tu další hrozba, kterou nevidíte. Při nadměrném vystavení oxidu siřičitému může být smrtící.

Další video poukazuje na jakýsi prach, či písek. Normální písek samozřejmě nemagnetizuje. Přiškrcení experti nepřiznají nic jiného, než předpřipravené (krycí) teorie. Pravdu skutečně nečekejme. Pochopitelně se jedná o rozprašování těžkých kovů, kvůli změně klimatu? Pekelný Klaus Schwab by vám snadno mohl povědět mnohem více.

Related Posts

4 Comments

 1. Tenhle mrak ze „Sahary“ nastartovali uměle v Mexickém zálivu 11.3.2022 , na výročí, když před 11 lety zničili Židi elektrárnu Fukushima jadernými explozemi a sabotáží… (11.3. je takový protipól k 11.9.) (ve Fukushimě vybuchl i jeden vypnutý a rozmontovaný reaktor, prý kvůli akumulaci vodíku, ale větrací potrubí z těch druhých bloků bylo tou dobou již urvané a akumulace vodíku v tom vypnutém bloku je naprostý bluf…)

  O téhle „weather manipulation“ se možná pokusím udělat nějaké video, odkud to na tu Saharu přišlo a co se dělo v tom Mexickém zálivu o týden před tím, je to trochu zajímavé… (A ovšem podobně jako biologické zbraně jsou i tyhle manipulace počasí zakázané nějakou konvencí, kterou i američané podepsali a evidentně ji ignorují…)

  I když ale pokud je tam toho SO2 hodně, je možné, že to cestou kolem Islandu nabralo něco z nějaké sopky??? Nevím…

  Jinak ale když tu píšete „Při nadměrném vystavení oxidu siřičitému může být smrtící“, tak ne, koncentrace, co je v mracích, není takhle nadměrná, o mnoho řádů… Viz, jaké jsme tu měli koncentrace oxidu siřičitého za socialismu v pod-krušnohoří… Jako pro srovnání třeba – nikotin je prudký jed, toho stačí třeba sto miligramů na otrávení člověka. Ovšem dělat paniku, že na druhé straně ulice někdo kouří a vás by to jako mělo zabít, není úplně na místě…

  πα½

 2. Tak nevím, kde tam našel SO2 ? Holandské KNMI spolu s Eumetsat mají SO2 spolu s pískem jako „Aerosol Absorbing Index“, třeba zde:
  https://www.temis.nl/aviation/aai-archive.php?Year=2022&Month=03&Day=16
  Tam je ale jen jeden obrázek denně, 16.3. je mrak „aerosolu“ nad Německem, 15.3. tam nebyl, nepřišlo to od Islandu, je to nejspíš písek z nějaké duny v Alžíru… (což je trochu vidět na snímcích z Eumetsat)
  Nevím, jaký železný prach nabral v tom druhém videu… (Když to je magnetické, tak to obsahuje s nejvyšší pravděpodobností železo… Ale jestli je to ten „Saharský písek“ nebo něco jiného??)

  Ale stejně – jádro té bouřky, co se otočila nad Saharou, přišlo z Mexického zálivu, kde to začalo 11.3. něčím uměle vypuštěným, na videu níže je vidět, jak to začíná ostře z jednoho bodu – to jsem hledal v březnech od 2015 a něco trochu podobného bylo jen v 2021, když Biden začínal a zkoušeli si to… Normálně se z moře vypařuje na větší ploše najednou, ne takhle z jednoho bodu…

  Video (02:43, skoro 3 minuty):
  [video src="http://sun.smilingtree.cz/tmp/Gw_2022_03_ver220318b.mp4" /]

  Případně viz individuální jpegy:
  http://sun.smilingtree.cz/tmp/GlobeWorld_2022_03a.zip
  http://sun.smilingtree.cz/tmp/EumetSat_Airmass_1h_crop4k_2022_03a.zip

  πα½

   1. Mezitím jsem o tom diskutoval u svých známých „klima-skeptiků“ v komentářích na stránce
    Nature’s carbon cycle still in good working order, researchers find
    a někdo mi tam poslal animovaný GIF, ze kterého je patrné, že ty aerosoly (písečný prach) opravdu přišly ze Sahary, takže pokud tam nevybuchla nějaká mega-sopka, tak to je písek a ne SO2…
    Prostě to ten německý meteorolog (v prvním videu zde) popletl… (Je to v těch meteorologických obrázcích najednou jako „Aerosol Optical Depth“, ve stejném spektru písečný prach jako třeba na pobřeží Číny SO2…)

    U toho, co seškrábal v druhém videu asi z kamionu ale není patrné, jestli to je z tohoto, nebo jestli projel nějakou průmyslovou zónou a nabral železný prach jinde??
    (Nebo že by to bylo něco, čím tu bouři z chemtrails letadel zaseli?? Nebo je na Sahaře železný prach?? Nevím…)

    A ještě jak jsem tam psal – pokud to nějak nezařídili Američané, aby ta bouře sestoupila až k Sahaře a napumpovala ten písečný prach do Evropy, tak to byl Boží trest za fašizaci a hysterickou rusofobii v Evropě… (zrovna 15. března to začalo, na skutečné výročí začátku WWII… U toho je totiž zajímavé, proč nezačala WWII už 15. března 1939, když se poprvé Hitler vydal na tažení mimo Germánii do Československa… Inu, protože tehdy mu Britové Československo dali, aby ho vyzbrojili na válku proti Rusku…)

    Ten oblak nad Evropou měl tvar velkého písmene „F“ 17.3. , postupně se měnil a psal slovo „Fazcist“ … (to možná ještě udělám jedno další video, jak se to pak vyvíjelo…)

    πα½

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

© 2022 1cesta.cz - jen jedna cesta je ta pravá a jen jedna tě osvobodí