Připravuje vás Elon Musk na přijetí Znamení šelmy z Bible? Nepochybně!

Elon Reeve Musk – zakladatel, CEO, hlavní designér společností SpaceX, Tesla, Neuralink a OpenAI nebo většinou známý jako miliardářský kreslený superhrdina, chce, abyste si již příští rok nechali implantovat počítačový čip do mozku. Připravuje Elon lidstvo na Znamení šelmy?

Tvorba Matrix Reality – První mozkové čipy

Elon Musk, muž, který stěží dokáže vytvořit pořádnou větu a má potíže s vyjádřením svých výjimečných myšlenek, je jen dalším pěšákem v jejich hře, postavou „Tonyho Starka“ s podprůměrným IQ v programu New World Order, který předstírá, že pomoc technologie nás může dovést k „lepšímu zítřku“. Zítřek, kde každou myšlenku a nápad sleduje globální elita, postava „Velkého bratra“, ovládající každý aspekt našeho života, kde se rozhoduje o tom, kdo by měl žít a kdo by měl zemřít, kde pravidla nemají žádný význam, protože kontrolují jim.

Elon Musk se setkává s ‚Tonym Starkem‘, kterého hraje Robert Downey Jr. v ‚Iron Man 2‘. Stejně jako ve skutečném životě hrát roli fiktivní postavy.

Pokud Nikola Tesla (srbsko-americký vynálezce) v roce 1901 nedokázal realizovat svou „Teslovu věž s volnou energií“ a byl kabalistickou elitou zavřen, protože by lidem nedovolila mít volnou energii, elektřinu, proč by teď měl mít Elon najednou šanci? po tolika letech, co uplynulo? Je to jednoduché, protože je jedním z nich, patří do bratrstva, nikdo nemůže mít miliardy a tvůrčí svobodu jako Elon a nepracovat pro satanskou elitu. Tito lidé nemají naše nejlepší zájmy.

Jsme další laboratorní krysy

Toto je fotka robota podobného šicímu stroji, který vkládá elektrody do mozku. Ve vývoji Neuralink. Neuralink? Že je vám to povědomé v souvislosti s nějakými satelity? Bingo!
Neurolink chce svým uživatelům umožnit ovládat své smartphony pomocí čipu N1, což by podle Muska bylo jako „naučit se psát na dotyk, hrát na klavír“.
Malé implantovatelné zařízení obsahuje drobné bezdrátové čipy.
Každá skupina vláken mohla obsahovat až 3 072 elektrod. Proč byl tento snímek pořízen s mincí Lincoln „In GOD We Trust“, ve které je zmíněn BŮH?
Jdete až k odemykání, připojení k vašemu smartphonu. Chtěli byste, aby váš mozek byl v budoucnu hacknut?

Muskův Neuralink, „ambiciózní“ a „tajemný“ startup zaměřený na vývoj rozhraní mozek-stroj, která dokážou propojit mysl se stroji. Společnost vystoupila ze stínu, aby se podělila o svůj dosavadní pokrok spolu s plány na blízkou budoucnost. Neuralink již testoval ranou, drátovou verzi tohoto implantátu na potkanech, kde si o něm můžete přečíst více zde . (a Musk naznačil, že umožnila opici ovládat počítač také svým mozkem).

Jak jsme viděli jen v posledních několika letech, tyto mozkové vlny by mohly být použity k ovládání dronů nebo exoskeletu, umožnit ochrnutým lidem znovu získat kontrolu nad svými končetinami nebo používat tablety a počítače se svými myšlenkami. S rozhraním mozek-stroj se šířkou pásma se můžeme skutečně vydat na cestu a můžeme mít možnost sloučení s AI. Má to ohromný potenciál a doufáme, že ho budeme mít u lidského pacienta do konce příštího roku

řekl.

Pro úplnou prezentaci Neurolink, kde vysvětlí více o této technologii a ponoří se trochu hlouběji do její funkčnosti, klikněte sem.

Závěrem

Jakkoli by technologie mohla pomáhat a konat dobro, ve zlých rukou poslouží svému účelu jako nástroj k oklamání mnohých, pouze menšina ji bude považovat za nepřítele lidstva. Očekávejte, že čipy s implantovaným mozkem budou uváděny na trh jako chytré telefony a další haraburdí, které budou korporacemi a médii chváleny jako „zachránce života“ nebo „další velký evoluční krok v lidstvu“, ale to není konečný cíl. jen zástěrka pro vylidňování a bude to využito nejen k ovládání mysli, ale ke všemu možnému lidskému zotročení.

Related Posts

2 Comments

    1. Evakuace lidstva? Proč hnát už tak zesláblé ovce, vším tím klamem do ještě větší pasti??

      V Bibli se ne nadarmo a dosti jasně píše následující:

      2. Dejte si pozor, aby vás někdo nesvedl prázdným a klamným filosofováním, založeným na lidských bájích, na vesmírných mocnostech, a ne na Kristu. Koloským 2, 8

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

© 2022 1cesta.cz - jen jedna cesta je ta pravá a jen jedna tě osvobodí