Putin – až příliš dobrý sluha Klause Schwaba ze Světového ekonomického fóra

Světové ekonomické fórum pod vedením Klause Schwaba se každoročně koná ve Švýcarském Davosu. Setkávají se tam nejvlivnější osobnosti světa, za zavřenými dveřmi jednají…. Právě jedním z hlavních agend světového ekonomického fóra je Velký Reset.

Právě členem sekce světového ekonomického fóra byl i Vladimír Putin, spolu s Merkelovou, kanadským premiérem Trudeauem. Právě tam lidé jako Schwab vychovávali nové vůdce. A Vladimir Putin je žákem Klause Schwaba.

Světové dění lze přirovnat k fotbalovému zápasu. Diváci jdou na zápas, kde hrají proti sobě dvě mužstva. Každé mužstvo má svou skupinu fanoušků, ta nemá problém se poprat za své mužstvo s fanoušky druhého mužstva. Majitelem obou mužstev je však jedna osoba, která často může dopředu dohodnout výsledek fotbalového zápasu. Vydělají stavkové kanceláře, diváci minu peníze na pivo, vstupenku, stavkování a ještě se i poperou. Ten, kdo však vždy vydělá je majitel obou klubů ve spolupráci se stavkovými kancelářemi a podobně to je i při světovém dění …. války jsou tam, kde se \“páni\“ dohodnou..a obyčejní lidé se naivně podílejí na těchto hrách a bohatnutí \“pánů\“ „. Umírají a hynou obyčejní lidé, ne pánové. Opravy a rekonstrukce platí pracující obyvatelé….

zdroj: WEF/Global Leaders for Tomorrow – Wikispooks

Další zajímavé odkazy:
Starý otec Natanyauha, izraelského premiéra byl vrcholný sionista, dějiny Izraele – jinoviny

Putin – „žák“ Klause Schwaba ze Světového ekonomického fóra – jinoviny

Putin a jeho nejbližší jsou převážně Židé

Putin spolu s bývalým premiérem Izraele – Netanyauhem.

zdroj: Putin’s Jewish Embrace: Is it love or politics?

Mezi nejbližší osoby Vladimira Putina patří rabín Berel Lazar. Berel Lazar je chasidický Chabad Lubavič rabín, je hlavním rabínem Ruska. Jde o tak blízkou osobu, že když se konaly olympijské hry v Rusku a Židé měli svátek a nemohli nosit doklady, tak Putin umožnil Lazarovi jako jedinému dát bezpečnostní výjimku a nemusel podstoupit důkladnou kontrolu jako ostatní účastníci.

Rabín Berel Lazar vpravo s kloboukem.

zdroj: Berel Lazar – Wikipedia

Putina si Židé váží i proto, že v Rusku do velké míry odstranil antisemitismus. Například v roce 2013 bylo v Rusku jen 10 útoků vůči Židům. Pro srovnání ve Francii jich byly desítky. Právě za vlády Putina bylo přijato množství zákonů, které zničily množství nacionalistů a mnohé pozavíraly. Pozitivní vztah Putina k Židovství začíná v jeho dětství v Leningradu, když se kamarádil se Židovskou rodinou, která žila v jeho sousedství. To popsal Putin ve svém životopisu. Rodinu nejmenoval, ale psal, že rodina ho milovala a on vyhledával jejich společnost.

zdroj: Putin’s Jewish Embrace: Is it love or politics?

Henry Kissinger– jedna z nejvýše postavených osob americké zahraniční politiky je dlouhodobý přítel Putina. Kissinger je zodpovědný za množství krve přelévání a množství tajných nehoumanných operací USA. Je potomkem německých Židů.

Putin a jeho nejbližší jsou převážně Židé – iněnoviny

Rusko se připojilo k Schwabově 4.průmyslové revoluci

Někdo by si řekl, že Rusko je jiné než západ. Možná tak slovy a manipulacemi. Kroky však ukazují, že od západu se ničím neliší. Očkovalo včetně očkovacího nátlaku stejně jako západ a podobně i kontrolovalo a omezovalo lidi na svobodě.

V roce 2021 se bez větší pozornosti médií připojilo ke 4. průmyslové revoluci, což je výtvor Klause Schwaba a jeho Světového ekonomického fóra. Dokonce Rusko má hrát klíčovou roli při vytváření této 4. průmyslové revoluce.

zdroj: Russia Joins Centrum pro čtyři průmyslové revoluce Network

Rusko se připojilo k Schwabově 4.průmyslové revoluci – jinoviny

Říkají falešný klid a mír a náhle přijde zkáza nejen na ně, ale i na celý svět. Samozřejmě …

„Putin vs. Biden“ & WW3

James Corbett: Ukrajinská krize

Falešný trump
Ještě jednou pro připomenutí pro Marii bohumilu a lidi, kteří věří slepě nejen na Západ, ale také …

Platí pro dnešní svět. Lidé nechápou, že putin má jen falešné sladké řečičky.
Ježíš Kristus mluví Patrovi Piovi o posledních časech

Starý otec Natanyauha, izraelského premiéra byl vrcholný sionista, dějiny Izraele.

Jen stát a národ, který má historii, hierarchii, dobře ohodnocených myslitelů může přežít. Židé to vědí a všechno toto zajišťují staletí, bez výraznějších změn. Naivní člověk si myslí, že pánovníci se dostali na trůn z vůle lidu a hlasování. Tyto nesmysly se nám snaží vtlouct do hlavy i podvratná média, abychom si nemysleli, že všechny procesy jsou dokonale plánovány a organizovány.

Netanyauhův dědeček Nathan Mileikowsky (Srpen 15, 1879 – February 4, 1935) byl sionistickým rabínem, politickým aktivistou. Narodil se v Krevě, tehdejší Ruská říše, nyní Bělorusko.

Nathan Mileikowsky

Mileikowského otec Zvi vydělával na pronajmutí zemědělské půdy. Nathan jako 10 letý byl odeslán ke studiu židovského práva, které studoval do 18 let (ve Volozhin yeshiva). Během studii se dostal do kontaktu se sionistickým aktivistou Yehuda Zvi Ibzarov .

Zvi Yehuda – Wikipedia

Zvi Yehuda – sionistický aktivista

Jako 20letý začal Nathan Mileikowsky šířit sionismus v sibiřské oblasti, na podnět sionistického vůdce Yechiel Chlenov

Yechiel Chlenov – sionistický vůdce

Sionismus je politické hnutí, které mělo za cíl vytvoření Izraele. Ten vznikl těsně po skončení 2. sv. válce, práce na jeho založení intenzivně probíhaly během 2.světové války. Při vyzbrojování Izraele pomáhali židovští vůdci Československa, jako byl Tomáš Garyk Masaryk. Aktuálně má hnutí za cíl bojovat za práva Židů a udržovat Izrael jako stát Židů. Mnozí autoři uvádějí Masaryka jako velkého přítele Židů a sionismu. Sionisté vycházejí z učení maďarského novináře Theodora Herzla.

Tomáš Garyk Masaryk na návštěvě Jeruzaléma v roce 1927, před vznikem státu Izrael

Maďarsko je dosud považováno za velmi významné místo pro Židy. Židé mají v Budapešti největší synagogou, také Orbán jim zajistil několik výhod, včetně jatek pro kosher maso. Maďarsko a Orbán jsou největšími spojenci Izraele iz důvodu rodiště Herzla právě v Maďarsku.

Maďarský premiér Viktor Orbán a izraelský premiér Netanyahu

Otec Benjamína Netanyuha se jmenoval Benzion Netanyahu, ten zemřel v roce 2012 ve věku 102 let. Narodil se v roce 1910 ve Waršavě v Polsku (tehdy ještě součást Ruské říše), zemřel ve svém domě v Izraeli. Je zřejmě, že nepil Coca Colu a podobné výrobky… a nejedl „vynikající“ stravu ze supermarketů. Jeho otec Nathan jako rabín cestoval po Evropě a Americe, kde šířil a bojoval za sionistické myšlenky. V roce 1920 se přestěhovali do Palestiny a změnili si příjmení z Mileikowský na Netanyahu (vyvolený Bohem). Benzion se zabýval studiem sionistického revisionismu, působil na univerzitě v Jeruzalémě.

Vlevo Benzion Netanyahu, vpravo jeho syn, současný premiér Izraele Benjamin Netanyahu

Benzion Netanyahu přišel v roce 1940 do Ameriky, kde pracoval s Novou Sionistickou organizací, později nahradil její vůdce Vladimíra Jabotinského, po jeho smrti.

Vladimír Jabotinský vytvořil sionistický revizionismus, vytvořil tajnou židovskou armádu, v začátcích působil v Oděse, Ukrajina, kde se také narodil. Jabotinský (nebo Žabotinský) později působil jako novinář v Itálii, vystudoval právo. Do sporu s ruskými sionisty se dostal, když kritizoval přítomnost Židů na oslavách Gogola, kterého nesnášela pro jeho antisemitská vyjádření. Po Herzlově smrti se stal vůdcem pravicového zaměřených sionistů. Odešel do Londýna, kde organizoval jednotky pro boj v Palestině. V roce 1920 se podílel na nepokojích v Palestině, tajně cvičil jednotky Židů. Byl ve vedení světové sionistické organizace, pro nezody ji opustil a založil novou revizionistickou stranu s názvem Aliance revizionistických sionistů a její mladežnické hnutí Betar.

Toto hnutí spolupracovalo s nacistickým Německem. Zajistilo také přesun desítek tisíc Židů z Evropy do Palestiny ještě v době, kdy neexistoval Izrael. Palestinská území byla často ukradena, vyrabována a Palestinci byli zabiti.

Betar – Wikipedia

Zionisté, kteří byli pracováni s Nazis, a byli executed by Jewish partisans

Silných spojenců a podporovatelů měl Žabotinský v Litvě, ve skupině litevských Židů.

Od roku 1938 organizoval přesun Židů z Polska do Palestiny, přesuny dohodl s vedoucími představiteli Polska, Maďarska. Upozorňoval Židy, že za pár let přijdou hromadné vyvražďování Židů. Židé mu nevěřili a odmítli opustit svá bydliště. V tomto přesunu mu bránili také vedoucí představitelé světové sionistické organizace Chajim.

V roce 1940 zemřel Žabotinský na následky srdečního infarktu. Požadavek B’nai B’rith , aby byl pohřben v Izraeli , izraelský premiér David Ben Gurion zamítl. V dopise datovaném 7. května 1958 , napsal Ben Gurion soudci Telavivského distriktního soudu Josefu Lammovi, viceprezidentovi B’nai B’rith v Izraeli, že: „Izrael nepotřebuje mrtvé Židy, ale živé Židy a já nevidím důvod k rozdílu.“ [5]

Pohřeb Žabotinského a jeho ženy na Herzlově vrchu nakonec schválil v roce 1964 veterán Židovské legie a tehdejší premiér Levi Eškol .

David Ben Gurion byl první izraelský předseda vlády.

zdroj: jpost.com/…-documents-penned-by-ben-gurion-sold-online-563928

Na Slovensku se zabývá bojem za židovské zájmy a hlavně řešení antisemitismu Michal Vašečka. Někdo to dělá z přesvědčení, ale dají se z takových prací vytlouct velké peníze a dotace.

cvek.cz/…015/11/Vasecka_Antisemitism_research_Slovakia1.pdf

V letošním roce hrozí celosvětový výpadek internetu

Related Posts

2 Comments

 1. Putin prohlédl WEF tak dokonale, že si toho tamní Chazaři ani nevšimli a když to zjistili, proti komu se staví, tak jej okamžitě označili za personu nun grata. Vaše informace jsou z období, kdy Putin mistrně hrál roli sympatizanta WEF. Dnes společně s Trumpem a Sim bojují proti všem podobám chazarské mafie na světě-

  1. Trump je zlo, neřád, miluje chaos. Dokonce sám řekl, že je chaos miluje.

   Tady najdeš tři fotky Trumpa a pravdu o tom, koho podporuje.

   https://deponativ.info/politici-celebrity-redaktori-a-mnoho-dalsich-co-slouzi-spatne-strane-i-nekteri-uctivaci-satana-pro-obsazeni-vysokych-pozic-se-stale-maji-sanci-obratit-k-svetlu/

   Vlastní vymyšlené konspirace, že je to photoshop, blbost, a podobně jsou milné. Trump je skutečně velmi chytrý, ale není na straně lidu, jen pokud začne klamat, pouze v tomto jediném případě. TO JE TEN VLK V ORUŠE BERÁNČÍM! Vždy měj plán B.. co kdyby, ale na to už je pozdě!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

© 2022 1cesta.cz - jen jedna cesta je ta pravá a jen jedna tě osvobodí