Řekni STOP, aneb buďme „zodpovědní“ a skočme do studny lží a bezedného klamu? Vše má dvě strany mince!

Řekni STOP, aneb buďme "zodpovědní" a skočme do studny lží a bezedného klamu? Vše má dvě strany mince!

Bible vás předem a před vším varovala. Zjevení 14:9 a více najdete níže, ale především v Bibli! Slepě zodpovědný, nebo zdravě zdrženlivý? 🙂 Svou ostatní esej Bloodsuckers (někdo, kdo se přiživuje na jiném člověku, obrazně sací mu krev) jsem začala tímto výrokem a řeknu ho znovu – a znovu a znovu, protože nikdy nesmíme zapomenout na 29. říjen 2021. Datum, kdy Spojené státy povolily Big Pharmě masové experimenty na našich dětech. Datum, kdy FDA povolila „vakcínu“ proti COVIDu společnosti Pfizer na genovou terapii pro děti od 5 do 11 let. Všechno to začne příští týden schválením CDC. Už nemohou čekat ani minutu. A opravdu to začalo. Nyní máme nové datum. Od středy večer, 10. listopadu 2021, bylo téměř 1 milion amerických dětí ve věku 5 až 11 let očkováno  mRNA „vakcínou“ proti COVIDu.

Plán se povedl. Cíle bylo dosaženo. Všechno, co bylo za poslední dva roky způsobeno běžným občanem – lockdowny, masky, nepokoje v ulicích, cestovní omezení, nedostatek, klimatická hysterie, nás přivedlo k tomuto monumentálnímu momentu. S pomocí politiků a mediálních otroků byli rodiče v celém západním světě přesvědčeni, aby obětovali své děti na oltář Big Pharma. Většina rodičů ani nepotřebovala nátlak. Dělají to dobrovolně. Ve skutečnosti ochotně. V celých Spojených státech se injekce zavádějí s účinností, která z nás udělala tak velký národ. Jako příklad lze uvést Minnesotu, která zřídila 1,100 očkovacích míst. Jen na jednom z těchto míst, v nákupním centru Mall of America, může být za jeden den očkováno 1,500 dětí. Představte si, že se to bude dít den za dnem, neúnavně, dokud práce neskončí.„…milionem amerických rodičů to přinese klid,“ ujistil nás Joe Biden na virtuální finanční sbírce.

A tak se také stalo. Takové příspěvky na sociálních sítích vyjadřují, jak se rodiče cítí: Po injekci přišly slzy… 6leté dítě pláče od úlevy a jeho dvěma matkám tečou slzy radosti. DÍKY, VĚDA! Rodiče, fakt jsme to dali.

Přehled obsahu

 

A usmívající se dítě, které nadšeně říká: „Konečně!“ Dobrá práce, malý superhrdina! Nyní se můžeme opravdu obejmout.

Ti z nás, kteří považují to, co se děje, za hrozné, mohou vykřičet své zděšení na sociálních sítích. Můžeme dokazovat svůj názor tabulkami, grafy a údaji. Můžeme zveřejňovat důkazy o kolabujících sportovcích a celebritách, o dětech trpících myokarditidou. Můžeme uvést studie, které dokazují, že masky jsou zbytečné, vakcíny jsou neúčinné. Můžeme všem připomenout, jak společnost Pfizer lhala a zatajovala údaje, aby zkreslila své studie. Můžeme pokračovat dál a dál a dál… Před rokem by byl každý, kdo by vyslovil takové námitky, umlčen. Teď už ne. Proč? Protože na tom už nezáleží. I kdyby se ukázalo, že vakcína selhala, pořád se jim to podařilo.

Děti byly zotročeny. A prodali je vlastní rodiče.

Samozřejmě, že existují rodiče, kteří to nechtějí, ale není jich většina. Tak či onak, jakou mají možnost volby, chtějí-li si udržet práci a děti ve škole; klid ve svém okolí nebo dokonce klid s vlastními dětmi, které nyní přicházejí ze školy a trvají na tom, že chtějí být také očkovány: Mami, všichni ostatní to mají. Jak bezradní jsou psychiatři, terapeuti, když říkají: „Děti jsou odolné, nošení masek jim neublíží.“ To je pravda. Nebo když rodiče hrdě říkají: „Moje dítě rádo nosí masku“ nebo „Moje dítě chce vakcínu“. Samozřejmě, že chtějí. Děti chtějí zapadnout. Chtějí být dobrými malými bojovníky. Dokonce i můj čtyřletý vnuk, který chodí do jediné školky v okolí mé dcery, která nevyžaduje masky, mluví o tom, jak chce nosit masku. Vidí, že starší děti na základní škole je nosí. Vzhlíží k těm dětem, chce být jako oni. Pro mého vnuka nošení masky znamená, že se zařadil mezi cool děti.

Jak proti tomu může rodič bojovat? Můžete bojovat proti jasnému nepříteli, armádě útočící na vaši zemi, vetřelci ve vašem domě. Ale tento nepřítel je rafinovaný a svůdný, dokázal to, co by před několika lety vypadalo jako z hororu: Zotročení našich dětí bohy tohoto světa.

My dospělí představujeme poslední spojení se starými způsoby. Naše děti přemosťují propast mezi realitou a virtuálním světem. Když jednou odejdeme, toto spojení zemře spolu s námi. Děti budoucnosti budou žít a dýchat metaverse. Realita se stane iluzí. Nemůžu dostatečně zdůraznit: kupte si starý slovník. Pořiďte si Bibli nebo jiné náboženské texty, které patří k vaší tradici. Pořiďte si knihy, skutečné knihy, které můžete vy a vaše děti držet v rukou, aby vám připomínaly, co je skutečné. Protože psané slovo je věčné. Nelze jej změnit. Proto se knihy zakazují a pálí.

Definice vakcíny podle CDC kdysi zněla: „přípravek, který stimuluje imunitní systém člověka, aby si vytvořil imunitu vůči určitému onemocnění, a tím jej chrání před tímto onemocněním“. Nyní je to: „Přípravek, který se používá ke stimulaci imunitní odpovědi organismu proti nemocem.“ Už neexistuje žádný příslib ochrany. Možná jednoho dne jakýkoli odkaz na imunitní systém těla zcela zmizí. Naše pravnoučata nebudou mít vědomost o tom, že taková pravda někdy existovala.

Když jsem odešla na několik měsíců žít do Bolívie, byla jsem očkována proti žluté zimnici. Je to smrtelná nemoc a já jsem se ráda nechala očkovat jedinou injekcí, která mi zabezpečila ochranu. Představte si, že by mi i po očkování řekli, že stále můžu onemocnět. Bylo by to směšné. Na rozdíl od COVIDu je žlutá zimnice mimořádně nebezpečná. Když se necháte očkovat proti žluté zimnici, máte právě to samé: Bezpečná a účinná vakcína proti žluté zimnici je k dispozici již více než 80 let. Jedna dávka poskytuje celoživotní ochranu pro většinu lidí. Vakcína je živá, oslabená forma viru, která se podává jako jedna injekce. Vakcína se doporučuje lidem ve věku 9 měsíců a starším, kteří cestují do oblastí ohrožených virem žluté zimnice v Africe a Jižní Americe nebo v nich žijí.

O vakcíně proti COVIDu-19 se nedá říci nic ani zdaleka tak uklidňující. Jelikož očkovací látka proti COVIDu nedělala to, co by měla dělat vakcína, jednoduše změnili definici slova „vakcína“. A protože ji změnili, lidé uvěřili, že tomu tak je.

Právě proto má psané slovo takovou moc. A je tak nebezpečné. Není náhoda, že první slova v Novém zákoně jsou „Na počátku bylo Slovo. A to Slovo bylo u Boha. A Slovo bylo Bůh“. Není náhoda, že tři hlavní náboženství světa, křesťanství, islám a judaismus, jsou založeny na síle Slova. Není náhoda, že tato náboženství přikázala svým stoupencům, aby si nedělali „rytiny“. Byla jsem vychována v tom, že modlit se k obrazům Krista nebo svatých nebo se jim klanět je nesprávné. To dělali pohané. Zatímco Izraelci čekali, až Mojžíš sestoupí z vrchu s deseti přikázáními, zhotovili si zlaté tele a klaněli se mu. Když to Mojžíš uviděl, tak se rozzlobil, že rozbil tabulku, na které byla napsána přikázání.

Samotný smysl naší Ústavy je ohrožen, když náš prezident v rozhovoru pro časopis Wired řekl, že žádný dodatek není „absolutní“, čímž naznačil, že naše svobody zaručené Listinou práv lze vykládat podle libosti jakéhokoli tyrana. S vědomým úmyslem dali naši lídři příklad, že jeden den můžete říci jednu věc a druhý den pravý opak. Neexistuje už žádný základ pravdy. Stojíme na pohyblivých píscích a každým okamžikem klesáme hlouběji do bahna nejistoty. Vládci dobře věděli, že nemohou získat úplnou kontrolu, aniž by lidi přesvědčili, že absolutní pravda neexistuje. Existují jen interpretace. Neexistuje muž nebo žena. Rovnost se mění ve spravedlnost. Jak ilustruje následující fotografie:„2021 – Frajer vlevo je statečná žena a žena vpravo je bílá supremacistka*“.

*Supremacism – nadřazenost je přesvědčení, že určitá skupina lidí je nadřazena všem ostatním.

 

Musím objasnit, že mé psaní není posuzováním toho, jak se kdokoli rozhodne žít svůj život. To mi nepřináleží. Chlap nalevo může říci, že se „identifikuje“ jako žena. Může se tak oblékat a nazývat se doktorkou Rachel Levinovou. Je to jeho právo. Ale vyslovení určitých slov nezmění skutečnost. On není žena. Je to muž. Winsome Searsová, bývalá mariňáčka, není bělošská supremacistka. Není „černá houba“ „bílými myšlenkami“. Tím, že řeknete, že je, se to nestane.

Rand Paul se při výslechu Levineové na jejím nominačním řízení, kdy změnu pohlaví u nezletilých označoval za mrzačení pohlavních orgánů, ptal: „Doktorko Levineová, věříte, že nezletilí jsou schopni učinit takové rozhodnutí, které změní jejich život, jako je změna pohlaví?“ Levineová nikdy nedala přímou odpověď, protože si myslí, že to není zapotřebí. Jen stále dokola opakovala: „Transgenderová medicína je velmi složitá a diferencovaná oblast s robustním výzkumem a vypracovanými standardy péče.“ Yada yada.

Toto monstrum, protože to je to, čím tento člověk je – monstrum – věří, že dětem by se měly podávat blokátory puberty, které je navždy změní. I když nejsou dost staré na to, aby mohli dělat taková rozhodnutí. Monstra jako Levine dobře vědí, že tím, že dětem píchají tyto léky, tak z nich dělají doživotní otroky Big Pharma.

Nebinární docent na Old Dominion University jménem Allyn Walker se snaží normalizovat pojem MAP (Minor Attracted Persons – Osoby přitahované nezletilými ). Walker o tom napsal knihu s názvem The Long, Dark Shadow: Minor-Attracted People and Their Pursuit of Dignity (Dlouhý, temný stín: Osoby přitahované nezletilými a jejich snaha o důstojnost).

Ne. Skutečné slovo je pedofilie, ne MAP. Zde je definice: Sexuální úchylka, při které jsou preferovaným sexuálním objektem děti. Psychiatrická porucha, při které dospělý člověk má sexuální fantazie o předpubertálním dítěti nebo se účastní sexuálních aktech s ním. Raději si rychle pořiďte ten slovník, než slovo pedofilie zcela zmizí. Pokud se vám to zdá trochu okrajové (není), je zde jeden příklad, který nade vše ilustruje, jak mrazivě nereálnou se stala realita.

Poslechněte si poslední výslech doktora Fauciho Random Paulem, ve kterém obviňuje Fauciho ze „změny definice ‚zisku funkce‘.  Dne 20. října NIH odstranil ze své webové stránky část, ve které se uváděla široká definice výzkumu získání funkce jako „typ výzkumu, který modifikuje biologické činidlo tak, že mu dodává novou nebo zvýšenou aktivitu“. Nahradil ji definicí, která pojednává o výzkumu „posíleného potenciálního pandemického patogenu“, který definoval jako „výzkum, při kterém lze důvodně předpokládat vytvoření, přenos nebo použití potenciálních pandemických patogenů vyplývajících ze zvýšení přenositelnosti a/nebo virulence patogenu u lidí“. Paul obvinil Fauciho a NIH, že „odstranili definici zisku funkce“, přičemž uvedl, že slova a jejich významy prostě nepřestávají existovat, „pouze proto, že změníte definici“ na webové stránce.

Není důležité zjistit pravdu o tom, jak nás tento virus napadl? Podle doktora Fauciho ne. Dr. Kevin Esfelt, odborný asistent na MIT a vynálezce genové technologie CRISPIR, uvedl, že „výzkum zisku funkce vypadá jako hazard, který si civilizace nemůže dovolit riskovat“. Fauci však může sedět a lhát před senátem s tím svým samolibým výrazem ve tváři. Výzkum pokračuje. Peníze stále proudí. A co dělá Fauci? Chodí na Sezamovou ulici (Sezamová ulice je americký vzdělávací televizní seriál pro děti, který kombinuje hrané scénky, komedie, animaci a loutkové divadlo), na radost dětí a jejich rodičů, a říká šílené věci, jako například:

Fauci na Sezamově ulici říká dětem, že díky němu dostanou letos dárky na Vánoce. „Osobně jsem šel na Severní pól a očkoval jsem Santa Clause.“

Zapomeňte na všechny nádherné vánoční příběhy, které jste kdy četli, zapomeňte na Vánoční koledu, ve které se Scrooge naučí, jaký význam má dávat místo brát. Zapomeňte na skutečný vánoční příběh, kde se Ježíš narodil ve stodole a vyrostl, aby obětoval svůj život na kříži, aby bylo lidstvo zachráněno od hříchu.

Skutečným „spasitelem“ je Anthony Fauci. Děti mohou na Štědrý večer klidně spát, protože vědí, že pod vánočním stromečkem na ně budou čekat nové iPady a iPhony.

Neexistující hnutí Q nebo QUANTUM DOTS TATOO?

Kvantová značka (microneedling), jako náhrada za očkování(!), absolutní Biblické a nevratné označení:

Za nimi pak letěl ještě třetí anděl a volal mocným hlasem: „Klaní-li se někdo šelmě a jejímu obrazu a přijímá-li její znamení na čelo nebo na ruku, … Zjevení 14:9

Někdo si s vámi opět šeredně hraje! Nejrůznější skupiny s krycími názvy jsou totiž čistě vymyšlené, ale lidé nemilují pravdu, raději se prohání na dobře rezonující nepravdě, lži a klamu.

Rodiče budou nepochybně s napětím očekávat, co si vědci pro jejich děti připraví příště. Bylo vyvinuto neviditelné kvantové bodové „tetování“ k identifikaci očkovaných dětí. Podle článku ve Scientific American projekt vznikl na základě přímého požadavku samotného zakladatele Microsoftu Billa Gatese, který financoval výzkum ve spolupráci s MIT (Massachusetts Institute of Technology je soukromá výzkumná univerzita v Cambridge ve státě Massachusetts). ve vývoji moderních technologií a vědy a řadí se mezi nejlepší akademické instituce na světě), podporovaný OSN a Rockefellerovou nadací. V budoucnu se dětem při očkování „vstříkne barvivo, které je pouhým okem neviditelné, ale snadno viditelné pomocí speciálního filtru mobilního telefonu v kombinaci s aplikací, která svítí na pokožku blízkým infračerveným světlem. Podle testů na kůži prasat, potkanů ​​a na lidské kůži vydrží barvivo až pět let.“

„Takový systém zaznamenávání zdravotních informací musí být mimořádně diskrétní a přijatelný pro osobu, jejíž zdravotní informace se zaznamenávají, a její rodinu,“ říká Mark Prausnitz, profesor bioinženýrství na Technologickém institutu v Georgii.

Přijatelný?

Počkejte, o tetování dospělých se nemluví. Pouze děti. Ale děti nejsou schopny činit taková rozhodnutí. Souhlas opět dají jejich rodiče. Jejich děti budou označeny jako dobytek a stanou se produkty státu. Čína sbírá DNA lidí už léta. S více než 80 miliony zdravotních profilů má Čína největší databázi DNA na světě. Čína sbírá DNA desítek milionů mužů a chlapců , přičemž používá americká zařízení. Na děti se vyvíjí nátlak, aby poskytly vzorky krve k vytvoření rozsáhlé genetické databáze, která rozšíří rostoucí možnosti dohledu Pekingu.    S hrůzou zvedáme ruce a říkáme: hanba Číně.Pravdou však je, že stejně jako v případě funkčního výzkumu, i my na Západě víme, že se to děje, a dovolujeme to. Odesílání pochybného výzkumu do Číny znamená, že se můžeme pokrytecky zbavit viny a zároveň sklízet plody z produktů, které se tam vyrábějí. Propojení biotechnologií a umělé inteligence slibuje nevýslovné možnosti prodloužení života – ne pro vás a pro mě, ale pro elitu. Rozsáhlost lidského genomu vyžaduje, aby umělá inteligence a strojní učení ukázaly cestu k pokrokům v terapii nebo vylepšování v souvislosti s CRISPR*, o čemž jsem mluvila v předchozích esejích.

*CRISPR je technologie, která se dá použít k úpravě genů, a proto pravděpodobně změní svět. Podstata CRISPR je jednoduchá: je to způsob, jak najít specifický kousek DNA uvnitř buňky. Potom je dalším krokem při úpravě genů pomocí CRISPR obvykle změna tohoto kousku DNA. CRISPR byl však přizpůsoben i na jiné činnosti, například na zapnutí nebo vypnutí genů, aniž by se změnila jejich sekvence. Před odhalením metody CRISPR v roce 2012 existovaly způsoby úpravy genomů některých rostlin a živočichů, ale trvalo to roky a stálo to statisíce dolarů. CRISPR to zlevnil a zjednodušil. CRISPR se již nyní ve velké míře používá pro vědecký výzkum av nepříliš vzdálené budoucnosti mohou být mnohé rostliny a zvířata na našich farmách, v zahradách nebo v domácnostech upraveny pomocí CRISPR. Ve skutečnosti už někteří lidé jedí potraviny upravené pomocí CRISPR. Technologie CRISPR má potenciál změnit i medicínu, protože nám umožní nejen léčit, ale také předcházet mnoha chorobám. Možná se ji dokonce rozhodneme použít ke změně genomů našich dětí. Pokus o takový postup v Číně byl odsouzen jako předčasný a neetický, ale někteří si myslí, že by to v budoucnu mohlo být pro děti prospěšné. CRISPR se používá také pro různé jiné účely, od snímání otisků prstů buněk a zaznamenávání toho, co se v nich děje, až po řízení evoluce a vytváření genových pohonů. Genové pohony („gene drives“) se vyrábějí pomocí nové techniky genetického inženýrství CRISPR-Cas, jejich úkolem je vnutit lidmi zamýšlenou genetickou mutaci do volné přírody. Začíná to v laboratoři, kde vytvoří geneticky modifikovaných jedinců,

Potenciální strategická hodnota genetických informací vedla v roce 2016 čínskou vládu ke spuštění Národní genové banky , která se chce stát největším světovým úložištěm takových údajů. Jeho cílem je „rozvíjet a využívat cenné čínské genetické zdroje, zajistit národní bezpečnost v oblasti bioinformatiky a posílit schopnost Číny zmocnit se strategických velících výšin“ v oblasti biotechnologií.

A jak jsem už říkala iv předchozích esejích, všechno to začalo Projektem lidského genomu (HGP). „HGP byla objevná cesta dovnitř, kterou vedl mezinárodní tým výzkumníků, kteří se snažili sekvenovat a zmapovat všechny geny – spolu známé jako genom – příslušníky našeho druhu Homo sapiens. HGP nám poprvé umožnil přečíst si kompletní genetický plán přírody na vytvoření člověka.“

Podívejte se na toto dítě. Zdá se vám vůbec lidské? Vidíte, že se usmívá? Ano, myslím, že je to úsměv. Ale co je to úsměv? Jak se může robot opravdu usmívat? Jak se umělá inteligence stane člověkem? Toto dítě vyvinuli výzkumníci z Kalifornské univerzity v San Diegu, kteří zkoumali otázku, proč se děti a matky usmívají. Kolik to stálo? Můžete pitvat tělo. Můžete dekódovat lidský genom. Ale nemůžete vložit radost do zkumavky. Lásku nelze přeměnit na matematickou rovnici. Toto jsou záhady, které nikdy „nevyřešíme“. Čistá radost z východu slunce. Co ho činí krásným? Proč v jednom člověku vzbudí symfonii, zatímco v jiném malbu? Cítíme to instinktivně, ale nedokážeme to definovat. Jistě, racionalizují bohové, pokud nás lze rozpitvat až po genetickou výbavu a nenajde se žádný „duch“, pak není důvod cítit se špatně, když redefinujeme význam pojmu „člověk“ na něco méně než „transhumánní“.

Vědci chtějí vybudovat základny na Marsu z lidské krve. Jako příznačné, že ji nazýváme Rudá planeta. Jednoho dne by mohla být zalita lidskou krví. Pod vedením Aleda D. Robertse, vědce z Manchesterské univerzity, vznikla studie, jejímž cílem je snížit náklady na lidské výlety na Mars tím, že se s astronauty bude zacházet jako s dalšími zdroji na místě. Lidé jsou „významným, ale chronicky přehlíženým přírodním zdrojem“, říká Roberts. Tento výzkum odhaduje, že posádka marťanských astronautů by mohla během dvou let vyprodukovat přibližně 500 kilogramů „krvavých cihel“ nebo „AstroCrete“, jak se nazývá, a poskytnout tak trvalý zdroj stavebního materiálu pro dlouhodobé mise na Mars. „Další lidské zdroje in situ, jako jsou vlasy a nehty (keratin), odumřelé kožní buňky (kolagen), hlen, moč a lidské výkaly, uvedl Robertsův tým. Je zde jen jedna nevýhoda: sběr těl astronautů by mohl ohrozit jejich zdraví. Představujete si, že vědci mají nějaký morální biometr, který jim proto říká, že by se v tom nemělo pokračovat? Určitě ne.

Pokud jste si doposud mysleli, že existuje hierarchie, počkejte, až se lidé budou pěstovat jako dobytek, aby se z nich mohla sbírat kůže, vlasy a krev na výrobu budov pro translidy. Vzpomínám si, že něco podobného se dělo v Německu, když nacisté získávali suroviny, například zlato ze zubů těch, které pálily v pecích.

Byla jsem se svou sestrou, když zemřela na rakovinu prsu. Šest let bojovala s rakovinou a jedovatými chemikáliemi, které do ní píchali. Jediná dobrá věc na její smrti byla, že zastavila její utrpení. Zemřela příliš mladá, zanechala po sobě manžela, syna a dceru. Neodcházelo se jí snadno. Někdy jsi zoufala. „Co si ze mě budou pamatovat mé děti?“ ptala se. Nechtěla, aby jejich jedinou vzpomínkou byla její slabost a nemoc. A tak jim slíbila, že jim budu vyprávět příběhy o jejich mámě. O tom, jak jsme byli mladí, o dobrodružstvích, která jsme zažívali.

Několik let po její smrti jsem svou dceru (na obr. vlevo) a neteř vzala do švýcarské vesničky Echendens a ukázala jsem jim zámek, kde jsme se sestrou žili jako děti. Společně jsme se prošli po točitém kamenném schodišti v hlavní věži. Vyprávěla jsem jim o tom, jak jsme si s Jannou představovali, že Merlina drží v zajetí v žalářích a my musíme najít způsob, jak ho osvobodit; o tom, jak jsme si byli jisti, že syn madam Francové, staré dámy, které hrad patřil, plánuje její vraždu, aby mohl zdědit majetek; o mnoha divokých a bláznivých věcech, které jsme dělali. Když jsem seděla se sestrou v jejích posledních hodinách, viděla jsem, jak jí sotva proudí krev, usazuje se v nejnižších končetinách. Jak její tělo odešlo. Ale její oči, ach, ty zelené oči, které kdysi v mládí tak vyzývavě blýskaly, stále zářily světlem. Když už nemohla mluvit ani se hýbat, oči jí stále zářily. A když jí konečně přestala téct krev, oči zůstaly otevřené, zíraly na svět a zoufale ho nasávaly do poslední chvíle. Když její duch opustil tělo, oči zůstaly otevřené. Jenže teď se život vytratil. Světlo zhaslo. Jak řekl Othello o Desdemone:„Zhasni svetlo, a potom znova zhasni svetlo.“

Bezpochyby jsem ten den viděla, jak duch mé sestry opustil její tělo. Světlo tam bylo. A pak už nebylo. Záhada, kterou nikdo z nás nikdy nepochopí. Neboť znát tajemství života by z nás udělalo Boha. A tím my nikdy nemůžeme být. Bohové této země si myslí něco jiného. Posedle pátrají po tomto poznání, obávajíc se, že stroje, které vytvářejí, se stanou inteligentnějšími, než jsou oni sami. Elon Musk říká, že umělá inteligence je „potenciálně nebezpečnější než jaderné zbraně“ . Jeho poznámka na Twitteru, že „doufá, že nejsme jen biologickým zavaděčem pro digitální superinteligenci“, nemůže být bystřejší.

Na druhé straně futurista a odborník na umělou inteligenci Ray Kurzweil řekl, že „podle mého názoru biologickí lidé nebudou předjetí umělou inteligencí, protože se (my) zdokonalí (sami) pomocí umělé inteligence. Nebude to my proti strojům…, ale spíše my sami posílíme své schopnosti splynutím s našimi inteligentními výtvory.“ A právě tady je podstata věci. Důvod, jak jsem zmínila na začátku, všeho, co se stalo za poslední dva roky. Důvod, proč se to bude dít i nadále. Důvod, proč je vpíchnutí experimentální mRNA vakcíny milionem dětí tak důležitým milníkem. Protože pokud dokáží přesvědčit rodiče, aby to udělali svým dětem, dokáží je přesvědčit na cokoliv. Odteď bohové vědí, že mají volnou ruku a mohou na dětech experimentovat, jak jen chtějí.

V knize CS Lewise Plavba Ranního poutníka se hrdinové příběhu plaví na konec světa za velkým dobrodružstvím. Cestou narazí na Ostrov, kde se plní sny. Všichni na lodi jsou nadšeni. Toto je určitě zázračné místo, které musí prozkoumat! Když se podívají do mlhy, která obklopuje ostrov a znemožňuje jim vidět jen pár metrů před sebe, uvědomí si, že ve vodě je nějaký muž. Zachrání ho, a když se ho námořníci dychtivě ptají na ostrov, muž jim odpoví takto: „Pryč! Pryč! I s lodí! Veslujte, veslujte, veslujte jako o život, pryč od tohoto prokletého břehu. Toto je ostrov, kde se plní sny !“

„To je ten ostrov, který jsem tak dlouho hledal,“ řekl jeden z námořníků. „Myslím, že bych zjistil, že jsem se oženil s Nancy, kdybychom tady přistáli.“

„A já bych našel Toma opět živého,“ řekl další. „Hlupáci!“ řekl muž a od zlosti dupl nohou. „Kvůli takovým řečem jsem se sem dostal a raději jsem se měl utopit nebo nikdy se nenarodit. Slyšíte, co říkám? Tady sny – sny, rozumíte – ožívají, stávají se skutečnými. Ne to, o čem sníte, ale sny!“

Nastalo asi půlminutové ticho, a pak se s velkým rachotem celá posádka co nejrychleji vrhla dolů hlavním poklopem a vtrhla na vesla, aby veslovala tak, jako ještě nikdy předtím; Drinian (Lord Drinian je fiktivní postava z knihy CS Lewise Letopisy Narnie. V Plavbě ranního Poutníka je kapitánem lodi Poutník a blízkým přítelem krále Kaspiana X.) se houpal kolem kormidla a lodník vydával nejrychlejší záběr, jaký kdy na moři slyšeli. Všem totiž trvalo jen tu půlminutu, než si vzpomněli na jisté sny, které se jim zdály – sny, po kterých se člověk bojí znovu usnout.

Je to noční můra, když se všechno, co jsme považovali za pravdu, stane iluzí. Když se slova změní nebo úplně zmizí. Když všechno, o čem jsme si mysleli, že je dobré a správné, je zmítnuto ze stolu. Všechno to začalo takovým zdánlivě nevinným podnikem. Stát změnil význam několika slov. Zároveň přesvědčili obyvatelstvo, že sny jsou lepší než skutečnost. Realita je přece děsivá. Ve snech si můžeme vytvořit děj a být čímkoli nebo kýmkoli, co si vybereme.

Lži

Vládci si myslí, že ovládají mluvení. Ale při všech svých znalostech jsou stále tak nevědomí jako kdysi. Bezpochyby i mnich meditující v izolaci na vrcholu hory ví o pravdě a tajemstvích vesmíru víc než oni. Alexander Solženicyn napsal, že „náš svět je roztrhán týmiž starými jeskynními věky chamtivosti, závisti, bezvládí, vzájemné nevraživosti, které si přitom vybraly úctyhodné pseudonymy jako třídní boj, radikální konflikt, boj mas, odborářské spory“. Síla slov – nová slova a nové významy. Pořiďte si ten slovník a mějte jej u sebe. Držte se svých náboženských textů. Jednoho dne je možná najde vaše pravnouče na zaprášené půdě, vytáhne je a přečte si je znovu.

Zdroj: 1

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

© 2022 1cesta.cz - jen jedna cesta je ta pravá a jen jedna tě osvobodí