Světlo na konci tunelu – DETOX: detoxikace oxidu grafenu pro očkované i neočkované

Mnoho lidí nyní pociťuje výčitky svědomí a chtějí vědět, co mohou udělat pro detoxikaci  nanočástic oxidu grafenu  a proteinu pro zvýšení funkce, který jim byl aplikován. Mezitím unvaxxed zažívají nepříznivé události a magnetismus kvůli přenosu.

Tento článek obsahuje všechny známé bezpečné a účinné detoxikační protokoly, které mohou vaxxed i unvaxxed použít, aby pomohli vašemu tělu odstranit tyto smrtící jedy.

TIP: Detoxikační přípravky pro oběti poškozené očkováním

DR. ZELENKO’S PROTOCOL

Dr. Vladimir (Zev) Zelenko je certifikovaným rodinným lékařem. Jako první v Americe (březen 2020) inovoval úspěšnou léčbu covid-19.

Dr. Zelenko, kandidát na Nobelovu cenu, byl  cenzurován a  deplatformován napříč velkými technologiemi za sdílení svého receptu na záchranu života a za to, že potvrdil, že Covid-19 je „biologická zbraň pro masovou genocidu“.

Protokol Dr. Zelenka  obsahuje ivermektin, hydroxychlorochin (HCQ), zinek, vitamín D3 a kvercetin. Viz Protokol Dr. Zelenka  zde . Přečtěte si více o protokolu Dr. Zelenka a podívejte se na jeho nejnovější velmi důležitý rozhovor  zde .

Objednávejte z produktů Dr. Zelenky,  zde .

Američtí Frontline Doctors pomáhají lidem získat Ivermectin,  zde .

Nemocnice mohou zakoupit Ivermectin pro kritickou péči  zde .

Vědecké studie:

Více než 100 studií dokazujících, že vitamín D3 je nezbytný pro léčbu Covid-19, si můžete prohlédnout  zde .

Slovenský výzkumný tým pod mikroskopem objevil, že ivermektin zastavuje krystalický růst hydrogelů oxidu grafenu uvnitř vašeho těla,  zde .

VITAMÍN C

Tato studie ukazuje, že kyselina askorbová (vitamín C) je velmi účinná při snižování toxicity oxidu grafenu z těla,  zde . A tato studie ukazuje, že vysoké dávky vitamínu C jsou také účinnou léčbou Covid-19, a to i pro kriticky nemocné,  zde . Konečně, intravenózní vitamin C může být úspěšně použit k léčbě pacientů s Covid-19,  zde .

Důležitá poznámka:

Pokud užíváte více než 10 000 mezinárodních jednotek vitamínu D3 denně, musíte přestat konzumovat všechny mléčné výrobky a doplňky vitamínu C, abyste se vyhnuli srážení vápníku.

N-ACETYLCLSTEIN (NAC)

Výzkum společnosti La Quinta Columna pod vedením Ricarda Delgada úspěšně otestoval  levný  způsob, jak odstranit magnetické nanočástice oxidu grafenu z lidského těla poté, co jim byly injikovány vpichem Covid pomocí N-acetyl-cysteinu (NAC) a zinku.

„Tyto dva antioxidanty jsou nezbytné pro degradaci oxidu grafenu,“ říká Delgardo. NAC způsobuje, že vaše tělo endogenně vylučuje glutathion a glutathion může snížit toxicitu oxidu grafenu až na nulu. V tomto článku a videu uvidíte, jak Delgado popisuje, co dělat,  zde .

Vědecké studie:

Studie publikovaná v PubMed odhaluje, že biokompatibilní NAC snižuje oxid grafenu,  zde . Ve studii na zvířatech, kde byl zvýšený spike protein použit k poškození plic zvířat vazbou na ACE2 receptory, byla zvířata napravena pomocí NAC,  zde . Přečtěte si více o NAC  zde .

Instrukce:

La Quinta Columna doporučuje užívat NAC 600-750 mg, první věc ráno na lačný žaludek. Vezměte také 2x tabletu Zinku, každá po 25 mg.

Sekundární:  Astaxanthin 5 mg, querectin, ostropestřec mariánský, vitamín D3.

DR. PROTOKOL RIMY

Dr. Rima Laibow doporučuje užívat 900 mg NAC denně. Někteří lidé berou dokonce 1400 mg. Vzhledem k tomu, že NAC je aminokyselina, je bezpečné ji konzumovat v nefarmaceutické přírodní formě. Pokud používáte syntetický farmaceutický NAC, poraďte se o dávkování s lékařem.

Kromě NAC používá Dr. Rima také následující protokol.

Protokol Dr. Rimy

Produkty Dr. Rima můžete zakoupit  zde .

Zatímco NAC umožňuje vašim buňkám produkovat glutathion, má určitá omezení. Například je účinnější při  injekčním podání než při  perorálním požití. Také jeho účinnost začíná klesat asi po 3 měsících, takže je třeba používat dlouhodobé řešení.

SIGNALIZAČNÍ MOLEKULY ASEA REDOX

Bylo  prokázáno  , že toxicita oxidu grafenu způsobuje intracelulární oxidační stres, což vede k cytotoxicitě a inhibici buněčné proliferace. Glutathion  je jedním z hlavních tělesných antioxidantů, který odstraňuje volné radikály a jedy z vašeho těla. Glutathion je buněčná signalizační molekula  vytvořená našimi buňkami  a využívaná našimi těly  rychlostí světla . Glutathion je životně důležitý při regulaci hladiny oxidačního stresu pro udržení normální buněčné funkce. Jeho koncentrace však s věkem klesá a lidé již mají glutathionu nedostatek.

Signální molekuly ASEA Redox se nazývají  „Voda života“,  protože reaktivují genové signální dráhy, které jsou uzavřeny toxicitou oxidu grafenu. ASEA Redox umožňuje vašim buňkám zvýšit produkci endogenního glutathionu o neuvěřitelných 500-800 %, čímž  optimálně detoxikuje nanočástice oxidu grafenu a spike protein .

Podle vědeckých výzkumů signální molekuly ASEA Redox zvyšují schopnost buněk detoxikovat 4krát a mohou po čtrnácti dnech zvýšit produkci mitochondrií o 30 %. Tento meta antioxidant má sílu protijedu, a protože je tělu vlastní, přínosy konzumace ASEA se budou s dalším používáním zvyšovat. Tyto signální molekuly proti stárnutí buněk jsou také dobré pro zuby a dásně.

ASEA byla původně objevena a vyvinuta biotechnologickou firmou. Atomový lékařský fyzik  specializovaný na nanotechnologie  a  nositel Nobelovy ceny  přišel na to, jak stabilizovat molekuly pro lidskou spotřebu. Za ASEA stojí roky výzkumu a spousta lékařů. Zatímco se farmaceutický průmysl pokoušel tento lékařský průlom potlačit, zakladatelé ASEA měli integrální poslání učinit svůj produkt široce dostupným pro veřejné použití.

ASEA má moc potenciálně zachránit životy vaxxed a detoxikuje přenos v unvaxxed. Je to potenciálně nejsilnější jednotlivá léčba, která je zmíněna v tomto článku.

Distributorem ASEA se můžete stát již za 40 USD. Vítám každého, kdo si přeje šířit tyto informace široko daleko. Kontaktujte mě pro podrobnosti,  metanutrients@mailfence.com.

OBJEDNÁVEJTE si molekuly redox signalizace Asea  zde .

Vědecký výzkum:

Tato počáteční genová studie ukázala, že ASEA Redox ovlivnil důležité geny signálních drah,  zde .

SURAMIN

Stojí za zmínku, že informátorka Dr. Judy Mikovitzová uvedla, že Suramin je „protijed“ na biologické zbraně Covid-19,  zde . Suramin je farmaceutický lék, který se získává z jehličí. Dr. Mikovitz uvádí, že stačí malé množství Suraminu vstříknutého do těla. Před použitím se poraďte s lékařem.

ČAJ Z BOROVÉ JEHLINY

Jehličí, smrk, cedr a jedle (jehličnany), obsahují  šikimát  (kyselinu šikimovou) a řadu dalších meta živin, které posilují imunitu, hydratují a přispívají k detoxikaci nanočástic oxidu grafenu na buněčné úrovni.

Čaje z jehličnanů inhibují nepříznivé reakce přenosu oxidu grafenu a spike proteinu Covid-19 a chrání před složkami  koagulační kaskády ; případně chrání před krevními sraženinami. Borovicový čaj také inhibuje nepřiměřenou replikaci a modifikaci RNA a DNA.

Olej z jehličnanů a čaj z jehličí omlazuje buňky a působí jako přírodní prostředek proti stresu, lék proti bolesti a antibiotikum. Léčí každý druh bolesti, stresu, traumatu a PTSD, protože působí přímo na nervy a obchází váš nervový systém. Je to jedna z mála meta živin, která vymaže buněčnou paměť traumatu. V podstatě by každý měl pít čaj z jehličí nebo užívat borovicový olej.

Jehličí objednávejte  zde .

ŠIKIMÁT

Shikimát se používá v tradiční čínské medicíně k  zastavení morů a pandemií . Shikimate zastavuje respirační infekce a virovou replikaci. Ve vysokých dávkách ho najdete v čaji z jehličí. Ve velkém množství se vyskytuje také v badyánu, fenyklu a kořeni, listech a květech pampelišky.

Světově proslulý vědec Mike Adams, Health Ranger a zakladatel Natural News, vysvětluje, jak můžete snadno extrahovat Shikimate z těchto bylin pomocí stroje na espresso,  zde . Stejně jako jiní experti, i Strážce zdraví vyjadřuje své přesvědčení, že vaxxed se stále může zachránit,  zde .

PROTOKOL DAVIDA VLKA

Je velmi důležité konzumovat co nejvíce potravin, bylinek, koření a přírodních léků, které obsahují Shikimate. David Avocado Wolf je světově uznávaný zdravotní guru. Dodržujte prosím  protokol Davida Avocado Wolf’s Protocol  a zjistěte, jak si objednat nejlepší přírodní produkty na světě v „Souhrnu protokolu Spike Protein“  zde .

Důležitá poznámka:

Konzumujte prosím pouze přírodní formy C60, které nabízí David Avocado Wolf. C60 v jeho farmaceutické formě je třeba se vyhnout kvůli zjevně toxickým vlastnostem. Podobně jód, který se nachází v bělené kuchyňské soli, je jed a je třeba se mu vyhnout. Vaše tělo to prostě nebude asimilovat.

Přírodní formy jódu mohou být asimilovány a absorbovány vaším tělem, jako je jód, který se nachází v zelenině a bylinkách.

Objednávejte z obchodu David Wolf’s Shop  zde .

HYDRATACE

Distributor ACEA Dr. Ariyana Love, ND
E-mail: metanutrients@protonmail.com

Hydratace je  klíčem  k vašemu zdraví, detoxikaci a používání těchto protokolů:  všechny z nich . Pokud je vaše tělo dehydratované, nemůže správně absorbovat částice výživy z toho, co konzumujete, a tato výživa bude vyplavena a ztracena.

Právě teď je 97 % světové populace  dehydratováno  a 76 % je  chronicky  dehydratováno. To je způsobeno tím, že většina naší pitné vody je kyselá a molekuly jsou prostě příliš velké na to, aby je naše buňky absorbovaly.

Dehydratace brání buněčné komunikaci. Pití 8 sklenic vody denně vás nehydratuje, pokud neobsahuje elektrolyty.

Je nesmírně důležité udržovat hladinu PH vašeho těla v rovnováze. Chcete být vždy v  alkalickém  stavu. Kyselé tělo je živnou půdou pro nemoci. Elektrolyty vás nejen udrží hydratované, ale také vyrovnají PH.

Čaj z jehličí je přírodní elektrolyt a velmi hydratační. Mořská sůl je také přírodním elektrolytem. Normální mořská sůl má 16-24 minerálů, ale himálajská sůl má  87 minerálů  , což je přesně stejný fyziologický roztok jako vaše krev. Takže vyhoďte kuchyňskou sůl a nahraďte ji himalájskou solí.

Hydratační vzorec:

Do jednoho litru vody přidejte asi čtvrt lžičky himalájské soli. Pokaždé, když se napijete, vymačkejte si čtvrtinu čerstvé limetkové nebo citronové šťávy (limetka je méně svíravá a stejně dobrá) do sklenice nabité himalájské vody. Jedná se o kompletní elektrolytovou formuli, která vás plně hydratuje.

ANTIOXIDANTY A ROOIBOS ČAJ

Jezte potraviny, bylinky a léky s vysokým obsahem antioxidantů, které vašemu tělu umožňují detoxikovat jedy. Africký keřový čaj zvaný  Rooibos  je  meta  antioxidant a je široce dostupný v supermarketech po celém světě.

Předpokládá se, že Asiaté mají nejnižší výskyt rakoviny kvůli jejich každodenní konzumaci zeleného čaje. Vypití jednoho šálku čaje Rooibos se v jeho antioxidačním účinku rovná konzumaci 50 šálků zeleného čaje. Rooibos je také velmi hydratační.

DODATEČNÉ INFORMACE

Dr. Zelenko vysvětluje, že „injekce smrtící jedem Covid-19 vytvářejí zabijácké protilátky a zabijácké protilátky jsou časované bomby, které se spustí vystavením odpovídajícím virovým infekcím“. NANA-ME tomu může zabránit. Methylester kyseliny N-acetylneuraminové (NANA-ME).

Dr. Zelenko dále říká, že „NANE-ME může zabránit zesílení na protilátkách (ADE) a potenciálně miliardám úmrtí“. Podívejte se prosím na studii o léčbě nežádoucích reakcí způsobených patologickými protilátkami vyvolanými Covid-19 a vakcínami  zde .

Investigativní novinářka Ramola D. má další doporučení pro detoxikaci nanočástic oxidu grafenu (GO) po expozici chemtrails,  zde .

Dr. Carrie Madej navrhuje pravidelné detoxikační koupele s  bentonitovým jílem  , které vašemu tělu pomohou odstranit nanočástice GO.

CBD olej  a konopí pomohou vašemu tělu očistit GO nanočástice.

Oxid chloru  může také detoxikovat GO.

Bikarbonát sodný E500  (jedlá soda) vám pomůže udržet hladinu PH v zásadité rovnováze.

Super Blue Green Algae  je zázračná meta živina, která chelatuje krev a odstraňuje těžké kovy,  zde .

Nádobí Saladmaster  vám při vaření umožňuje zachovat až 98 % živin. Pánve Saladmaster jsou vyrobeny z titanu a chirurgické nerezové oceli a nevyluhují žádné kovy do vašeho jídla.

Chcete-li minimalizovat přenos, doporučuji sprchování po pobytu v běžné populaci. Oblečení buď ihned vyperte, nebo je uchovávejte v igelitovém sáčku, dokud je nevyperete.

Zdroj: 1

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

© 2022 1cesta.cz - jen jedna cesta je ta pravá a jen jedna tě osvobodí