Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/275792/virtual/www/wp-content/themes/enjoymini/functions.php on line 283

Vojenská lékařka pod přísahou dosvědčuje, že jí nadřízení nařídili, aby neprojednávala zranění po očkování proti covidu

V lednu jsme informovali o několika vojenských lékařích, kteří se přihlásili a odpískali tvrzení, že lékařské údaje ministerstva obrany ukázaly alarmující nárůst rakoviny, potratů, neplodnosti a dalších nemocí poté, co byla vakcína nařízena americkou armádou. Stejně jako u většiny případů bombových oznamovatelů, jako je tento, to bylo rychle odepsáno kontrolory faktů, kteří mluvili s úředníky ministerstva obrany, kteří tvrdili, že to bylo kvůli chybným datům.

Podle americké armády je databáze Defence Medical Epidemiology Database (DMED) „webovým nástrojem pobočky Armed Forces Health Surveillance Branch (AFHSB) pro vzdálené vyhledávání deidentifikovaných aktivních složek personálu a dat lékařských událostí obsažených v obranném lékařském sledovacím systému ( DMSS). Obsahuje všechny lékařské účtovací kódy Mezinárodní klasifikace nemocí (ICD) pro jakoukoli lékařskou diagnózu v armádě předloženou k vyúčtování zdravotního pojištění. Protože se jedná o uzavřený systém pro ministerstvo obrany, data v DMED jsou vysoce přesná, a proto jsou následující informace neuvěřitelně šokující.

Také podle americké armády jsou všechna data v tomto velmi přesném systému chybná – už léta.

Jak jsme informovali, podle tří vojenských lékařů, kteří se přihlásili, podplukovníka Petera Chamberse, podplukovníka Teresy Longové a plukovníka (vv.) Stewarta Tankersleyho, MD, po schválení vakcíny proti covid-19 údaje ukazují, že během prvních 11 měsíců roku 2021 zažili příslušníci armády náhlý a šokující nárůst téměř každého kódu ICD spojeného s běžnými zraněními způsobenými vakcínou.

Některé poruchy podle těchto lékařů vzrostly poté, co vstoupil v platnost mandát vakcíny, včetně potratů a rakoviny a neurologických problémů, které se zvýšily o 1000 procent.

Ale to byla náhoda, podle ověřovatelů faktů a údaje v roce 2021 jsou správné, zatímco všechna data před tím byla podhodnocena. Podle jediného mluvčího ministerstva obrany tedy k žádnému navýšení nedošlo.

Podle ověření faktů Politifact , který říká, že mluvili s vojenským mluvčím, jsou údaje v článku níže chybné, protože „vyplývají z chyby v databázi“.

Ale Peter Graves, mluvčí divize pro dohled nad ozbrojenými silami Agentury pro ochranu zdraví, sdělil PolitiFact e-mailem, že „v reakci na obavy uvedené ve zprávách“ divize přezkoumala údaje v DMED „a zjistila, že údaje za roky 2016- 2020.“

Úředníci porovnali čísla v DMED se zdrojovými údaji v DMSS a zjistili, že celkový počet lékařských diagnóz z těchto let „představoval pouze malý zlomek skutečných lékařských diagnóz“. Čísla za rok 2021 však byla aktuální, což dávalo „zdání výrazného zvýšeného výskytu všech lékařských diagnóz v roce 2021 kvůli podhodnoceným údajům za roky 2016–2020,“ řekl Graves.

Systém DMED byl přepnut do režimu offline, aby „identifikoval a napravil hlavní příčinu poškození dat,“ řekl Graves.

To bylo v únoru a od té doby bylo o této „závadě“ řečeno velmi málo a nemáme přístup k systému DMED , což naznačuje, že je stále offline. Oznamovatelé se však řítí dopředu. Při nedávném slyšení u okresního soudu ve Spojených státech pro střední obvod Floridy Dr. Long učinil výmluvné přiznání.

Jak uvádí Liberty Counsel , Dr. Long je letecký chirurg, který má také magisterský titul v oboru veřejného zdraví, Dr. Long je speciálně vyškolen v DMED. Noc před slyšením byla Dr. Long kontaktována a nejvyšším velením jí bylo řečeno, aby nediskutovala o svých zjištěních týkajících se vojenských lékařských údajů, ačkoli tato zjištění jsou prvořadá pro zajištění osvědčených postupů při ochraně zdraví a připravenosti jednotek. Dříve, poté, co se pokusila přimět své nadřízené, aby se těmito zjištěními zabývali, popisuje „strach o svůj život a o bezpečnost mých dětí“.

Převezměte kontrolu nad zdravím své rodiny — sada na podporu imunitního systému (reklama)

Když se jí Mat Staver během svědectví zeptal na otázku ohledně DMED, řekla: „Bylo mi nařízeno na tuto otázku neodpovídat. Soudce Merryday se okamžitě zeptal: „Kdo objednal?“ Poté vypovídala o tom, co se stalo noc před jednáním.

Staver se poté zeptal Dr. Longa, zda jsou informace, které jí armáda nařídila, aby nevypovídala, relevantní a důležité pro soud a veřejnost. Řekla ano.“ Staver se pak zeptal: „Proč?“

Dr. Long se odmlčel, zadržel slzy, podíval se na soudce a řekl:  „Mám tolik vojáků, které tato vakcína zničila. Ani jeden člen mého nadřízeného velení se mnou o mých obavách nediskutoval… Nemám co získat a všechno ztratit, když o tom budu mluvit. Jsem s tím v pořádku, protože sleduji, jak jsou lidé absolutně zničeni.“

Dr. Long řekla, že je ráno, v poledne a večer zaplavena lidmi, kteří byli zraněni očkováním COVID. Zranění jsou „převážně piloti a piloti musí splňovat jeden z nejvyšších standardů kondice“.

Řekla také, že si je vědoma nejméně dvou lidí, kteří spáchali sebevraždu pod nátlakem, aby dostali výstřely a hrozili trestem za odmítnutí.

Dr. Long také dosvědčil, že na základě databáze VAERS úmrtí vojenských členů na vakcíny převyšují úmrtí na samotný COVID.

Zatímco „kontroloři faktů“ označují tyto lékaře jako „antivaxxery“, je důležité zdůraznit, že skutečně stříleli. Dr. Pete Chambers říká, že plánoval odejít do důchodu v roce 2023 se 40 lety služby, ale jeho plány byly vykolejeny poté, co měl nepříznivou reakci na výstřel Moderny. Nyní trpí demyelinizací, což je stav ovlivňující centrální nervový systém způsobený injekcí.

Po zranění se setkal s dalšími lékaři, kteří se stali udavači, kteří pak začali zkoumat data. Stejně jako Dr. Long, Dr. Chambers také svědčil, že mnoho vojáků bylo zraněno vakcínami proti covidu. Jako lékař řekl:  „To není normální.“

Dr. Tankersley minulý týden také svědčil, který říká, že „nikdy nic takového ve vojenském nebo civilním světě neviděl, nedostatek dialogu,“ řekl o mlčení ministerstva obrany v této záležitosti, „potlačení vědeckého dialogu“.

Ve výmluvném znamení se k jednání nedostavil ani jeden člen ministerstva obrany, aby vyslechl některého ze svědků.

Americký senátor Ron Johnson (R-Wis.), člen Stálého podvýboru pro vyšetřování, zaslal začátkem tohoto měsíce dopis Manishi Malhotrovi, předsedovi a generálnímu řediteli společnosti Unissant, Inc., společnosti, která spravuje DMED.

Podle senátora jeho kancelář obdržela pouze následující odpověď od zaměstnance společnosti Unissant: „Tuto žádost bude nutné podat našemu vládnímu zákazníkovi. Nejsme v pozici ani nejsme ochotni se zapojit do této diskuse.“

Zdroj: The Free Thought Project

Matt Agorist je čestně propuštěný veterán z USMC a bývalý zpravodajský operátor přímo pověřený NSA. Tato předchozí zkušenost mu dává jedinečný pohled do světa vládní korupce a amerického policejního státu. Agorist je nezávislým novinářem více než deset let a je uváděn na mainstreamových sítích po celém světě. Agorist je také hlavním editorem projektu Free Thought Project. Sledujte @MattAgorist na Twitteru , Steemitu a nyní na Minds.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

© 2022 1cesta.cz - jen jedna cesta je ta pravá a jen jedna tě osvobodí